HANGE: Viljandi Vallavalitsus soovib hinnapakkumisi Vaibla külas detailplaneeringu koostamiseks

Viljandi Vallavalitsus soovib hinnapakkumisi Vaibla külas katastriüksuste 32802:003:0220 (Promenaadi) ja 32802:003:0033 (Ranna) detailplaneeringu koostamiseks.

Detailplaneeringu koostamise eesmärgiks on ehitusõiguse määramine Võrtsjärve ehituskeeluvööndis ja erandkorras ehituskeeluvööndi vähendamise taotlemine.

Planeeringu algatamise otsus koos lähteseisukohtadega on kättesaadavad SIIT.

Hinnapakkumine planeeringu koostamiseks palun esitada hiljemalt 11.12.2019 digitaalselt allkirjastatult aadressil viljandivald@viljandivald.ee

Pakkumises tuleb esitada andmed planeeringu koostaja kohta ning planeeringu koostamiseks vajalik aeg lepingu sõlmimisest planeeringu esitamiseni vastuvõtmise otsuse tegemiseks.

Kontaktisik: Raivo Laidma, tel +372 58855537,  raivo.laidma@viljandivald.ee