Viljandimaa vallad panevad seljad kokku ja kutsuvad ettevõtjaid oma tööstusaladele toimetama

Viljandi  ja Põhja-Sakala vallad arendavad jõudsalt oma territooriumidel asuvaid tööstusalasid, millega soovitakse elavdada kohalikku ettevõtlusmaastikku ja suurendada piirkonna elukeskkonna atraktiivsust.

Neljapäeval, 8. augustil kell 14.00 algaval kontaktseminaril Viljandis, Grand Hotellis tutvustatakse huvilistele kahe tööstuspargi arengute hetkesisu ja plaane ning ettevõtjate võimalusi soetada endale sobiv krunt. Kuidas oma investeeringuid rahastada, selgitavad lisaks Maaelu Edendamise Sihtasutus, EAS ja Viljandimaa Arenduskeskus.  Soovijad saavad kohapeal ka kohest personaalset konsultatsiooni

Viljandi valla abivallavanema Rein Antoni sõnul on vald Viljandi  külje all asuvat  maakonna suurima detailplaneeringualaga  tööstusparki  arendanud tasapisi  juba mitu aastat. "Oleme väga  huvitatud sellest, et seal juba tegutsevate  ettevõtete kõrvale lisanduks uusi tulijaid. Iga ettevõtja ja tema pere  on Viljandi valda oodatud," ütles  Anton.

Mäeltküla Tööstuspark on haldusreformi käigus liitunud valdadele olnud kindel  ühine prioriteet ning sealsete tehnovõrkude väljaehitamiseks 2019.  aastal on valla eelarvesse planeeritud ka  vastavad vahendid.  Oma tööstusala arendamist valla prioriteedina  kinnitab ka  Põhja- Sakala vald.

Viljandimaa Arenduskeskuse juhataja Elmo Puidet  sõnas: „See, et kaks valda on nüüd  ühiselt  otsustanud oma tööstusalasid välja pakkuda, on väga tugev ja märgiline  sõnum ettevõtjatele. Viljandimaa asub geograafiliselt heas paigas, meil on head ühendusteed Tallinna ja Riia suunal.  Viljandimaa hea  elukeskkond soodustab ka inimeste tulekut pealinnast siiapoole. Kui ettevõtjatel on rohkem võimalusi pakkuda maakonnas töökohti nii siin juba elavatele inimestele kui ka tulla soovijatele, muutub  maakond veelgi tugevamaks."

Kontaktseminaril osalemine on tasuta, kuid huvilistel palume ennast registreerida  SIIN

Täiendav  informatsioon  Viljandi valla Mäeltküla tööstuspargi kohta asub SIIN ning Suure-Jaani tööstuspargi kohta asub  SIIN .

Täiendav Informatsioon
Krista Habakukk