Kontaktid

Registrikood: 75038606
Aadress:  Kauba tn 9, Viljandi linn, 71020, Viljandimaa
Telefon: 435 0110
 
SEB Pank  EE231010302005452008
Swedbank  EE062200221029282691
PS. Saajaks märkida: Viljandi Vallavalitsus
Arvete e-post: arved@viljandivald.ee

Tööaeg
E,T,K  8.00-16.30
N 8.00-18.00
R 8.00-15.00
Lõuna 12.00-12.30 
CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Alar Karu 4350111; 5172437
Abivallavanem Ene Saar 4350150; 5070846
Abivallavanem Rein Anton 4350120; 5115422
Avalike suhete nõunik Made Laas 53058044
CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo

Kantselei

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Sekretär- asjaajaja Kai Toss 4350110 Puhkusel
13.03-
26.03.2019
Teabespetsialist Kati- Katri Koppel 4350112 Vastuvõtt:
N 9.00-12.00;
13.00-18.00
Perekonnatoimingute spetsialist Ljubov Auksmann 4350136 Vastuvõtt:
tööaegadel
Vallasekretär Anneli Lihulinn 4350114 Vastuvõtt:
N 9.00-12.00;
13.00-18.00
Vallasekretäri abi Karmen Küünal Paltser 4350113 Vastuvõtt:
tööaegadel
Jurist Inge Tiido 4350137 Vastuvõtt:
N 9.00-12.00;
13.00-18.00
Jurist Heli Kannes 4350153
Arhivaar Sirje Lamp 4350152 Vastuvõtt:
tööaegadel
Spetsialist Ülle Riiner 4350121
Infotehnoloogia spetsialist Ott Põder 5248953 Vastuvõtt:
tööaegadel
Jurist Gerly Sankovski - Teenistussuhe
peatatud

Majandusosakond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Majandusnõunik Heino Lapp 53363815 Vastuvõtt: N 9.00-12.00;
13.00-18.00
Ehitusnõunik Elo Talvoja 53057516
Ehitusspetsialist Merike Kahk 4350125 Vastuvõtt: T 9.00-12.00;
N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Ehitusspetsialist Margus Hütt 4350118 Vastuvõtt: T 9.00-12.00;
N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Ehitusspetsialist Jaana Arakas 4350154 Vastuvõtt: T 9.00-12.00;
N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Keskkonnaspetsialist Kalle Aavik 4350122 Vastuvõtt: T 9.00-12.00;
N 9.00-12.00;
13.00-18.00
Keskkonnaspetsialist Karin Saar 4350122 Puhkusel 18.03-29.03.2019
Peamaakorraldaja Ülle Moll 4350135 Vastuvõtt tööaegadel
Maakorraldaja Mall Ingermaa 58540551 Vastuvõtt: T 9.00-12.00;
N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Planeeringuspetsialist Raivo Laidma 58855537 Vastuvõtt:
N 9.00-12.00;
13.00-18.00
teedespetsialist Tanel Raud 5223550 Vastuvõtt: N 9.00-12.00
13.00-18.00
Projektispetsialist Ilona Tiigi 4351822; 57494828 Puhkusel 14.03-22.03.2019
Ehitusnõunik Evelin Paistu - Teenistussuhe peatatud

Haridus-, kultuuri-, ja sotsiaalosakond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Haridus ja kultuurinõunik Maive Feldmann 4351817 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Haridusspetsialist Anne Põldsaar 4350124 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Spordispetsialist Robert Peterson 5180549
Kultuuri- ja noorsootööspetsialist Jana Seeba 4350156
Sotsiaalnõunik Irma Väre 5071370
Sotsiaaltöö spetsialist Sirli Toom 5127988
Sotsiaaltöö spetsialist Aive Aalup 5061586
Sotsiaaltöö spetsialist Astrid Viinapuu 5123120
Sotsiaaltöö spetsialist (Tarvastu piirkond) Kaie Pukk 5176711
Sotsiaaltöö spetsialist Kätlin Sarapuu 51983202
Sotsiaaltöö spetsialist (Kolga-Jaani ja Leie piirkond) Õnne Raamat 59199906
Hoolekande koordinaator Luule Vitsur 53041166
Lastekaitse peaspetsialist Maarja Mitt 53078882
Lastekaitsespetsialist Heili Rohtla 53405357
Lastekaitsespetsialist Elviira Hendrikson 5106948
Sotsiaaltöö spetsialist Keddi Jürgen - Teenistussuhe peatatud

Finantsosakond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsnõunik Tiina Jaksi 4350133 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Pearaamatupidaja Annika Mätas 4350134 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Urve Mandri 4350119 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Ene Parve 4350132 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Urve Siilaberg 4350157 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Merit Plaamus 4350131 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Enna Kralla 4350158 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi