Viljandi vald sai omavalitsuste mängudel neljanda koha

Traditsioonilised Eesti Omavalitsuste Talimängud toimusid sel korral 29.–1. märtsini Viru-Nigulas, murdmaasuusatamise ja mäesuusatamise võistlused leidsid aset vastavalt Tehvandil ja Väike-Munamäel. Jõukatsumise muutis talvisemaks äsja maha sadanud lumi.    

Omavalitsuste talimängudel osales 50 linna ja valda. Võisteldi järgmistel aladel: murdmaasuusatamine, mäesuustamamine, lumelaud, naiste korvpall, meeste korvpall, kabe, male, ujumine, lauatennis ja juhtide võistlus. 

Viljandi vald oli esindatud üheksal erineval spordialal ja saavutati üldkokkuvõttes kõrge 4. koht. Viljandi valda edestasid Tartu Vald,Rae vald ja Saue vald. Poodiumist jäi valda lahutama kõigest kaks punkti (arvestati murdmaasuusatamise ja viie parema spordiala tulemusi). Meie valla parimad tulemused tegid üldkokkuvõttes murdmaasuusatamise (6. koht) ja male esindus (5. koht). 

„Võistlused olid pingelised ja kõrgetasemelised. Usun, et kõik osalenud sportlased said kogemuse võrra rikkamaks. Õnneks on vallas palju aktiivseid koduvalda esindada soovivaid sportlasi. Tänan korraldajaid ning kõiki meie sportlasi ja abilisi," rääkis valla spordispetsialist Kevin Paavo, kes lisas, et järgmine kord on eesmärk jõuda kolme parima hulka. "Võtke minuga julgelt ühendust, kui on soovi järgmine kord valda uhkusega esindada!"  

  

Autor:Kaarel Kesamaa, 

avalike suhete spetsialist 

Foto: Kevin Paavo

Foto allkiri:III koha saanud suusatamise teate- naiskonna kuulusid Teesi Tuul, And- ra Aavik, Karolina Pugal. Treener Urve Bergman.