Viljandi Valla Teataja
« Tagasi

Mehine pereõhtu Viiratsi lasteaias

Neljapäeval, 17. oktoobril oli Viiratsi lasteaia õu siginat-saginat täis. Väikesed rüblikud koos oma peredega said lisaks mänguväljakul olevatele atraktsioonidele tutvuda sootuks põnevamate asjadega.

Esimesena tüüris õuealale Viljandi Päästekomando paakauto. Koolieelikud osalesid „Tulest targem" loengul ning hiljem said kõik tuletõrjeautot uudistada.

Keset hoovi oleva paviljoni all oli võimalik tutvuda Kaitseliidu Sakala maleva juhendamisel relvastusega ning metsas vajaliku matkavarustusega.

Meie oma maja lapsevanem, piirkonnapolitseinik Kaire Teas tuli seekord lasteaeda politseiautoga, kaasas truu sõber, koer  Unca.

Kuid see ei olnud veel kõik! Kui Kaitseliit oli oma asjad kokku pakkinud, tuletõrjeauto ja politseiauto sireenide huilates aiast välja saadetud, suunduti maja taha, kus kõiki ootas üllatus. Tublid ja hakkajad emmed esitasid Karin Mägi juhendamisel kõigile ühe vahva tantsu. Seejärel oli aeg soojaks kakaoks ja laste endi küpsetatud kaerapätsikesteks.

Rüblikud tänavad Viljandi Päästekomandot, Kaitseliidu Sakala Malevat ning Viljandi politseijaoskonda toreda koostöö eest pereõhtu sisustamisel! Aitäh Karin Mägile, kes emmedega salaja tantsu õppis, aitäh kõigile, kes kohale tulid! Omalt poolt tänan vägevat Rübliku naiskonda, kes aitas nii nõu kui jõuga kaasa ürituse õnnestumisele!

Muide, väike mõte issidele – emmede tants on nähtud, aga millega teie üllatada oskate?

 

Sirli Mändul,
Viiratsi lasteaia õppealajuhataja

Pildil: Suur tuletõrjeauto lasteaia hoovis tekitas palju elevust.  Foto: Luive Rehand