Viljandi Valla Teataja
« Tagasi

Uus töötaja - Elo Talvoja, Viljandi valla ehitusnõunik

Olen sündinud ja kasvanud Tallinnas Nõmmel. Lõpetasin Tallinna Tehnikakõrgkooli arhitektuuri eriala ja urbanistika magistriõppe Eesti Kunstiakadeemias.

Peale kooli lõpetamist alustasin tööd arhitektina. Edasi tulid uued väljakutsed sisekujunduse alal ning edasi juba linnaplaneerimise suunal, töötades Entec Eestis ja K-Projektis. Linnaehituse ja planeeringute valdkonnas on minul kõige suuremad kogemused üld- ja detailplaneeringute alal. Planeeringute arhitektist liikusin edasi planeeringute projektijuhiks. Kuna mulle meeldib asjaajamine ja inimestega suhtlemine, siis sobis ja meeldis see töö mulle väga.

Olin ametis Tallinna Linnaplaneerimise ametis Pirita, Lasnamäe ja Põhja-Tallinna piirkonna arhitektina. Arhitektuur pakub väga palju huvitavat nii projekteerimise, ehitamise kui ka renoveerimise osas. Erialast sõltuvalt meeldib mulle väga ringi jalutada, maju vaadata ja fotografeerida. Vanade majade renoveerimine on saanud minu elustiiliks.

Viljandiga olen seotud juba lapsepõlvest saadik. Lapsena käisin tihti vanavanaisa talus Saarepeedi lähedal. Hiljem aitasin vanaemal tegeleda majaga Viljandi vanalinnas, kuhu otsustasime perega kolida neli aastat tagasi. Seega liikusime tagasi juurte juurde. 

Viljandis töötasin Reaalprojektis projekteerijana ja edasi Domus Kinnisvaras konsultandina. Lisaks tegelesin meie vana maja renoveerimisega.

Usun, et varasemad töökogemused toetavad mind ehitusnõuniku ametikohal ja kindlasti on suures Viljandi vallas palju uut ja huvitavat, millega tegeleda ja mida juurde õppida.

Meie pere on kakskeelne eesti /rootsi pere, kus kasvab kaks last Karl-Henrik ja Emma Josefine.

Väga olulisel kohal minu elus on reisimine ja matkamine. Erinevatel perioodidel olen elanud ja töötanud USA-s ja Norras. Osalesin rahvusvahelise organisatsiooni juhatuse töös, kus tegeleti noortega üle maailma. Olen osalenud lastelaagrite töös ja noortele erinevate programmide väljatöötamisel.