Viljandi Valla Teataja
« Tagasi

Vald tänas spordi- ja kultuuriinimesi

25. jaanuaril toimus Heimtali ringhoones Viljandi valla sportlaste ja kultuuriinimeste tänuõhtu. Vallavanem tunnustas spordi- ja kultuurielu edendajaid ning sportlasi, kes olid aasta jooksul esindanud valda Eesti omavalitsuste mängudel. Vallavanem Alar Karu  tänas peole kutsutuid nende panuse eest valla elu edendamisel ning avaldas lootust, et senine hea koostöö kestab edasi.

Samal õhtul andis ühenduse Kodukant Viljandimaa esindaja Romeo Mukk üle Viljandimaa aasta küla tiitli Holstre Pere Seltsile, mida olid esindama tulnud Marika Kivistik ja Katrin Kivistik. Holstre Pere Selts korraldab oma piirkonnas erinevaid spordisündmusi, kirjutab ja veab projekte ning korraldab talgupäevi, mille käigus on korrastatud muuhulgas ka järve kallast.

Kõik kohaletulnud said vallalt tänumeeneks Viljandi valla sümboolikaga vihmakeebi. Rahvast tantsitasid ansambel Fantaasia ja diskor Aare Anton ning õhtut juhtis Sander Kahu. Peolised kiitsid õhtu erilist atmosfääri ja tundsid rõõmu võimaluse üle veeta aega vabas vormis mõtteid vahetades.

Uute kohtumisteni ja meeldivat koostöö jätku soovides

Jana Seeba,
kultuuri- ja noorsootööspetsialist