Tulemused 2019

3. august, Paistus
Distants: 5 km
Ilm: vahelduv pilvisus, +17°, taganttuul 2-3 m/s

KOHT Nr Nimi Sünniaasta Vanuseklass Koht vanuseklassis Elukoht Klubi Aeg Osaluskord
1. 183 Olavi Allase 1993 M21-39 1. Tartumaa Tartu Kalev 0:15:02 3
2. 4 Joosep Tammemäe 1990 M21-39 2. Viljandimaa Seiklushunt 0:16:23 11
3. 170 Keio Kits 1989 M21-39 3. Holstre Estonian Biathlon  Team 0:16:28 16
4. 171 Kristo Reinsalu 1977 M40-49 1. Tallinn Prorunner 0:16:49 1
5. 2 Aaron Kais 1998 M21-39 4. Viljandi Vak Staier 0:16:52 3
6. 116 Artur Sadovski 1985 M21-39 5. Tallinn Treeningpartner 0:17:31 1
7. 6 Meelis Rink 1975 M40-49 2. Viljandi linn SK Viljandi Jokker / PPA 0:17:54 3
8. 7 Indrek Hubel 1986 M21-39 6. Viljandi   0:18:05 5
9. 65 Mart Kivi 1983 M21-39 7. Rae vald SK Jooksupartner 0:18:09 2
10. 8 Andrus Vaher 1983 M21-39 8. Viljandi VAK Staier 0:18:12 5
11. 173 Leila Luik 1985 N21-34 1. Tartu TÜASK 0:18:16 1
12. 172 Lily Luik 1985 N21-34 2. Tartu TÜASK 0:18:16 4
13. 9 Alar Kaar 1979 M40-49 3. Viljandi VAK Staier 0:18:19 8
14. 95 Robert Unga 1991 M21-39 9. Räni alevik   0:18:22 1
15. 13 Kristjan Vares 1980 M21-39 10. Rae Vald Vak Staier 0:18:22 15
16. 112 Jaan Õun 1984 M21-39 11. Tallinn Täppsportlased 0:18:27 1
17. 10 Kaupo Tammemäe 1995 M21-39 12. Viljandi Viljandi Suusaklubi 0:18:34 10
18. 19 Margus Maiste 1977 M40-49 4. Tallinn   0:18:37 2
19. 5 Keijo Priks 1987 M21-39 13. Otepää VAK Staier 0:18:48 13
20. 60 Viktor Tjuska 1978 M40-49 5. Viljandi PPA 0:18:48 4
21. 118 Morten Siht 2004 M12-15 1. Viljandi linn   0:18:53 4
22. 11 Jaanus Johanson 1973 M40-49 6. Viljandi   0:19:00 5
23. 128 Marek Tõnismäe 1975 M40-49 7. Tallinn Täppsportlased 0:19:02 1
24. 182 Aleksander Rebane 1978 M40-49 8. Viljandi Staier 0:19:15 6
25. 69 Bruno Pugal 2002 M16-20 1. Paistu küla, Viljandi vald Põhjakotkas 0:19:27 9
26. 73 Siim Hansmann 1983 M21-39 14. Viljandi   0:19:31 6
27. 3 Kristel Vallaste 1978 N35-49 1. Tallinn SK Jooksupartner 0:19:34 7
28. 93 Kaspar Mihailov 1986 M21-39 15. Elva SK jooksupartner 0:19:38 3
29. 129 Rene Puhk 1985 M21-39 16. Tartu   0:19:50 1
30. 56 Rauno Meerits 1989 M21-39 17. Saarepeedi   0:19:54 6
31. 1 Meelis Aasmäe 1972 M40-49 9. Sultsi   0:19:55 14
32. 114 Andreas Vaher 2008 M8-11 1. Viljandi VAK Staier 0:20:07 1
33. 86 Igor Zahharov 1990 M21-39 18. Viljandi Selver 0:20:11 5
34. 40 Kert Piirak 2008 M8-11 2. Viljandi linn kergejõustik 0:20:13 1
35. 57 Alar Lõhmus 1963 M50-59 1. Suislepa Viljandi Põhjakotkas 0:20:14 6
36. 52 Kajar Tilga 1967 M50-59 2. Otepää vald   0:20:16 9
37. 37 Jüri Siht 1964 M50-59 3. Viljandi linn VAK_Staier 0:20:19 7
38. 36 Inga Kree 1985 N21-34 3. Viljandi vald Viljandi Jooksupartner 0:20:49 4
39. 44 Alar Ritval 1964 M50-59 4. Viljandi   0:20:53 4
40. 104 Martin Tukk 2001 M16-20 2. Viljandi   0:21:01 10
41. 22 Maido Animägi 1986 M21-39 19. Paistu   0:21:04 1
42. 14 Mia Lii Kaigas 2008 N8-11 1. Viljandi Vak Staier 0:21:08 2
43. 43 Markus Ritval 2007 M12-15 2. Viljandi SK Jooksupartner 0:21:11 5
44. 28 Vambo Oolberg 1971 M40-49 10. Tallinn   0:21:12 5
45. 50 Madis Kokla 1961 M50-59 5. Tallinn SK Jooksupartner 0:21:17 7
46. 53 Rivo Arro 1986 M21-39 20. Tartu   0:21:24 3
47. 178 Marko Suurmägi 1975 M40-49 11. Viljandi   0:21:32 1
48. 25 Stevo Väli 2000 M16-20 3. Paistu   0:21:53 4
49. 79 Adele Tamberg 2005 N12-15 1. Viljandi Jooksupartner 0:21:54 1
50. 72 Teesi Tuul 1999 N16-20 1. Viljandi ES Põhjakotkas Viljandi 0:21:56 1
51. 123 Mart Usin 1979 M40-49 12. Tallinn   0:21:58 5
52. 46 Margus Ibis 1967 M50-59 6. Viljandi vald   0:22:04 7
53. 48 Ave Ojasoon 1987 N21-34 4. Tallinn CFC Jaak Mae Suusakool 0:22:07 3
54. 120 Edvin Skomarovski 1994 M21-39 21.     0:22:14 1
55. 184 Kaido Kivipõld 1978 M40-49 13. Viljandi  vald   0:22:15 2
56. 61 Evelin Terro 1981 N35-49 2. Viljandi SK Jooksupartner 0:22:15 4
57. 42 Kaire Roosalk 1973 N35-49 3. Põhja-Sakala vald VAK Staier 0:22:19 6
58. 111 Maido Janke 1983 M21-39 22. Viljandi   0:22:21 2
59. 98 Siim Söödor 1987 M21-39 23. Viljandi Toru-Jüri OÜ 0:22:25 6
60. 71 Külli Hunt 1984 N35-49 4. Viljandi   0:22:26 6
61. 110 Märt Mäll 1986 M21-39 24. Viljandi   0:22:37 4
62. 68 Martin Rennit 1986 M21-39 25. Viljandi Trafox Eesti OÜ 0:22:46 2
63. 26 Andres Vilper 1972 M40-49 14. Paistu küla   0:22:49 20
64. 179 Anneliis Vahtramäe 1990 N21-34 5. Viljandi Staier 0:22:51 10
65. 113 Mihhail Korasteljov 1971 M40-49 15. Tallinn Täppsportlased 0:22:52 1
66. 88 Markus Kaljur 2006 M12-15 3. Saarde vald Harju OK 0:22:55 1
67. 83 Ants Suurmets 1983 M21-39 26. Paistu   0:22:56 1
68. 180 Alar Ojasoo 1982 M21-39 27. Soome TuUL 0:23:05 1
69. 81 Emil Kaigas 2010 M8-11 3. Viljandi JK Tulevik 0:23:08 1
70. 32 Mati Kallas 1961 M50-59 7. Viljandi TSK Joosu 0:23:17 14
71. 66 Jana Veenpere 1974 N35-49 5. Tallinn SK Jooksupartner 0:23:20 2
72. 84 Kaire Kivi 1983 N35-49 6. Tallinn SK Jooksupartner 0:23:27 1
73. 64 Rikko Riiner 2007 M12-15 4. Paistu   0:23:42 1
74. 115 Sirli Põder 2002 N16-20 2. Viljnadi linn Vak Staier 0:23:44 5
75. 99 Tanel Vilper 2007 M12-15 5. Tartumaa, Rõhu küla   0:23:55 1
76. 34 Carmen Kazantseva 2007 N12-15 2. Viljandi Viljandi JK Tulevik 0:24:10 5
77. 21 Taavi Tibu 2005 M12-15 6. Paistu   0:24:25 2
78. 101 Triinu Kannel 1976 N35-49 7. Puiatu küla Viljandi vald MyFit Run Viljandi 0:24:30 2
79. 169 Henri Airich 1995 M21-39 28. Viljandi vald   0:24:36 13
80. 51 Hanna Maria Kokla 1996 N21-34 6. Tallinn   0:24:36 2
81. 62 Rein Tamm 1969 M50-59 8. Kolga-Jaani alevik   0:24:43 7
82. 100 Katrin Kahu 1998 N21-34 7. Viljandi vald, Intsu küla Viljandi Põhjakotkas 0:24:50 7
83. 38 Madleen Mänd 1994 N21-34 8. Viljandi   0:24:54 2
84. 102 Kadri Steinbach 1981 N35-49 8. Viljandi   0:24:55 1
85. 177 Toomas Ronk 1971 M40-49 16. Viljandi   0:24:58 5
86. 20 Aivo Priks 1969 M40-49 17. Puiatu VAK Staier 0:25:07 20
87. 59 Eero Lõhmus 2004 M12-15 7. Suislepa Viljandi Põhjakotkas 0:25:08 6
88. 33 Riina Mardla 1973 N35-49 9. Viljandi   0:25:08 4
89. 67 Margus Riiner 1980 M21-39 29. Paistu Paistu 0:25:11 12
90. 119 Silja Põder 1974 N35-49 10. Viljandi SEB Spordiklubi 0:25:14 4
91. 47 Marleen Riiner 2002 N16-20 3. Paistu   0:25:21 8
92. 76 Ester Marjapuu 1965 N50-59 1. Türi TriSmile 0:25:25 3
93. 35 Eero-Sten Põldmaa 2003 M16-20 4. Viljandi   0:25:39 3
94. 41 Aili Piirak 1983 N35-49 11. Viljandi linn MyFit Run Viljandi 0:25:39 1
95. 127 Margus Külmhallik 1991 M21-39 30. Viljandi vald   0:25:47 5
96. 49 Rasmus Kodres 1991 M21-39 31. Põhja-Sakala vald   0:25:49 2
97. 121 Juhan Änilane 1951 M60-69 1. Paistu   0:25:50 15
98. 58 Kadi Lõhmus 2001 N16-20 4. Suislepa Viljandi Põhjakotkas 0:25:55 5
99. 108 Marika Murka 1977 N35-49 12. Jõgeva vald   0:25:55 2
100. 27 Lauri Kaaviste 1972 M40-49 18. Pärnu Anu Jooksutrennid 0:25:56 1
101. 124 Oliver Õunap 1971 M40-49 19. Viljandi   0:26:04 4
102. 174 Kaisa-Liisa Väli 2003 N12-15 3. Viljandi   0:26:19 4
103. 96 Sigrid Janke 1972 N35-49 13. Viljandi   0:26:20 2
104. 78 Liselle Riiner 2006 N12-15 4. Paistu Paistu 0:26:30 3
105. 77 Triin Saar 1991 N21-34 9. Karksi   0:26:32 2
106. 117 Elisa Toonekurg 1996 N21-34 10. Tallinn   0:26:32 1
107. 176 Riin Roosalu 1980 N35-49 14. Viimsi   0:26:50 1
108. 122 Jaak Vaiknemets 1979 M40-49 20. Tartu   0:27:01 2
109. 107 Merle Murka 1976 N35-49 15. Viljandi vald   0:27:05 2
110. 89 Laura-Liis Kaljur 2007 N12-15 5. Saarde vald Harju OK 0:27:06 1
111. 94 Maria Kaljur 2011 N8-11 2. Saarde vald Harju OK 0:27:18 1
112. 105 Britta Põrk 2008 N8-11 3. Viljandi vald   0:27:22 1
113. 80 Margit Murumägi 2000 N16-20 5. Põhja-Sakala vald Viljandi Suusaklubi 0:27:27 2
114. 125 Vladimir Volkov 1978 M40-49 21. Paistu   0:27:59 1
115. 23 Kaupo Kaasik 1987 M21-39 32. Paistu Maadlusklubi Tulevik 0:28:03 3
116. 24 Liisa Riiner 1988 N21-34 11. Paistu   0:28:04 2
117. 91 Helen Helmet 1998 N21-34 12. Tartu   0:28:04 1
118. 82 Sandra Toomla 1987 N21-34 13. Paistu,Viljandi   0:28:14 1
119. 109 Marleen Reiljan 2007 N8-11 4. Jõgeva vald   0:28:21 1
120. 31 Ralf Vanamets 2011 M8-11 4. Viljandi   0:28:22 1
121. 30 Tiina Bogdanov 1976 N35-49 16. Viljandi   0:28:22 1
122. 18 Janek Vanamets 1971 M40-49 22. Viljandi   0:28:23 2
123. 181 Randon Sülla 2011 M8-11 5. Viljandi   0:29:00 1
124. 74 Ave Palu 1977 N35-49 17. Viljandi Team Kaigas 0:29:24 3
125. 97 Kardo Tamm 2006 M12-15 8. Kolga-Jaani alevik MK Tulevik 0:29:31 6
126. 45 Anne-Grete Noormets 1992 N21-34 14. Holstre   0:29:34 1
127. 70 Henn Sepp 1948 M70+ 1. Viljandi linn TSK Joosu 0:29:49 9
128. 63 Kristi Lõuk 1978 N35-49 18. Tartu SK Jooksupartner 0:29:53 2
129. 55 Sigrid Väli 1991 N21-34 15. Saarepeedi   0:29:58 2
130. 175 Kädi-Lii Väli 2008 N8-11 5. Viljandi   0:30:24 2
131. 39 Moonika Riiner 1978 N35-49 19. Paistu   0:30:37 7
132. 126 Viktoria Animägi 1988 N21-34 16. Viljandi vald   0:30:57 1
133. 103 Kalmer Sidron 1964 M50-59 9. Tapa Vald   0:31:02 1
134. 54 Marje Peltser 1987 N21-34 17. Tartu   0:31:11 1
135. 90 Liis-Marie Kaljur 2009 N8-11 6. Saarde vald Harju OK 0:31:56 1
136. 130 Laura Allik 1996 N21-34 18. Viljandi vald   0:32:22 1
137. 75 Einar Kaigas 1976 M40-49 23. Viljandi SK Jooksupartner 0:34:41 18
138. 92 Mari-Liis Kaljur 1985 N21-34 19. Saarde vald Harju OK 0:38:50 1
139. 87 Aino Tuuling 1943 N60+ 1. Viljandi   0:40:02 5
140. 85 Benno Viirandi 1933 M70+ 2. Mustla   0:46:14 15
DNS 106 Kaarel Tukk 2006 M12-15   Karksi-Nuia      
DNS 12 Silja Mikk 1968 N50-59   Viljandi SK Jooksupartner    
DNS 15 Tarmo Maiste 1975 M40-49   Tallinn      
DNS 16 Ants Kuusik 1949 M70+   Viljandi Staier    
DNS 17 Anette Peltser 2003 N12-15   Viljandi Sakala Suusaklubi    
DNS 29 Miia Maiste 2006 N12-15   Tallinn SK Fortis    

 

Lastejooksudes osalejad.pdf