Kontaktid

PALUME VALLAVALITSUSE AMETNIKEGA KOHTUMISEKS EELNEVALT TELEFONI VÕI E-POSTI TEEL AEG KOKKU LEPPIDA!

Turvalisuse kaalutlusel toimub vastuvõtt eelregistreerimisega.

Kuigi eelnevalt kokkulepitud ajal on võimalik ametnikega kohtuda, soovitame mõelda, ehk on võimalik oma asjad korda ajada e-posti või telefoni teel.

Avaldused jt. dokumendid saab saata digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile viljandivald@viljandivald.ee, e-vormi kaudu kodulehelt www.viljandivald.ee või jätta paberkandjal vallamaja või teenuskeskuse postkasti.

Täname koostöö ja mõistva suhtumise eest!

Sekretäri telefon 5303 5482

 
 
 
 
Registrikood: 75038606
Aadress:  Kauba tn 9, Viljandi linn, 71020, Viljandimaa
Telefon: 5303 5482
 

Arvelduskontod

  • SEB Pank EE231010302005452008 
  • Swedbank EE062200221029282691 
  • Coop EE344204278618016900
  • LHV EE977700771005111870

Sularahatoimingud (Vaksali tn 2 Viljandi)
E 8-16
N 8-17.30

Tööaeg
E,T,K  8.00-16.30
N 8.00-18.00
R 8.00-15.00
Lõuna 12.00-12.30 
 

Kontaktid

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Alar Karu 517 2437 alar.karu@viljandivald.ee  
Abivallavanem Irma Väre 507 1370 irma.vare@viljandivald.ee  
Abivallavanem Alvar Pähkel 513 4015 alvar.pahkel@viljandivald.ee  
Siseaudiitor Anna Netšajeva 5887 6039 anna.netsajeva@viljandivald.ee  

Kantselei

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo

Vallasekretär

Reet Pramann 5785 4520 reet.pramann@viljandivald.ee  
Sekretär Kai Toss 5303 5482 kai.toss@viljandivald.ee  
Sekretär (Rahvastikutoimingud) Tiina Almers 520 4216 tiina.almers@viljandivald.ee  
Kommunikatsioonijuht Rain Porss 5306 2108 rain.porss@viljandivald.ee  
Avalike suhete spetsialist Raivo Lott 5304 2447 raivo.lott@viljandivald.ee  
Avalike suhete spetsialist Liia Sirel 5345 4358 liia.sirel@viljandivald.ee  
Teabehaldur Kadri Kobin 5331 4335 kadri.kobin@viljandivald.ee  
Jurist Heli Kannes 5388 9820 heli.kannes@viljandivald.ee  
Jurist Gerly Sankovski 5345 9560 gerly.sankovski@viljandivald.ee  
Spetsialist Karmen Küünal Paltser 5347 4403 karmen.paltser@viljandivald.ee  
Spetsialist (andmekaitse spetsialisti ülesannete täitmine) Ülle Riiner 5399 0690 ylle.riiner@viljandivald.ee  
Personalispetsialist Iren Jõeleht 5331 2400 iren.joeleht@viljandivald.ee  
Infotehnoloogia peaspetsialist Ott Põder 524 8953 ott.poder@viljandivald.ee   
Infotehnoloogia spetsialist Madis Mägi 5300 3513 madis.magi@viljandivald.ee  

Majandusosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Majandusosakonna juht Rivo Aren 515 6678 rivo.aren@viljandivald.ee  
Teedespetsialist Tanel Raud 522 3550 tanel.raud@viljandivald.ee  
Keskkonnaspetsialist Kadi Ann Busch 5301 1640 kadi.busch@viljandivald.ee  

Ehitusosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Ehitusosakonna juht Evelin Paistu 5305 7516 evelin.paistu@viljandivald.ee  
Arengu- ja hankepeaspetsialist Erki Heinaste 5343 0241 erki.heinaste@viljandivald.ee  
Hankespetsialist Eliise Madissalu 5383 6001 eliise.madissalu@viljandivald.ee  
Ehitusspetsialist Margus Hütt 5351 0533 margus.hytt@viljandivald.ee  
Ehitusspetsialist Merike Kahk 5308 6877 merike.kahk@viljandivald.ee  
Ehitusspetsialist Jaana Arakas 5399 6761 jaana.arakas@viljandivald.ee  
Maaspetsialist Väino Paas 5302 7403 vaino.paas@viljandivald.ee  
Maaspetsialist Elis Kaasik 5854 0551 elis.kaasik@viljandivald.ee  
Planeeringuspetsialist Merilin Merirand 5301 4621 merilin.merirand@viljandivald.ee  

Sotsiaalosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Sotsiaalosakonna juht Marta Rohtla 5304 1166 marta.rohtla@viljandivald.ee  
Täisealiste heaolu peaspetsialist Fredy Lumi 5787 4657 fredy.lumi@viljandivald.ee  
Sotsiaaltöö spetsialist Sirli Toom 512 7988 sirli.toom@viljandivald.ee  
Sotsiaaltöö spetsialist Aigi Pihlak 512 3120 aigi.pihlak@viljandivald.ee  
Sotsiaaltöö spetsialist Hanneli Vanamb 5198 3202 hanneli.vanamb@viljandivald.ee  
Sotsiaaltöö spetsialist (Tarvastu Teenuskeskus) Astrid Viinapuu 517 6711 astrid.viinapuu@viljandivald.ee  
Sotsiaaltöö spetsialist (Kolga-Jaani ja Leie piirkond) Õnne Raamat 5919 9906 onne.raamat@viljandivald.ee  
Eestkostespetsialist Aive Aalup 506 1586 aive.aalup@viljandivald.ee  
Eestkostespetsialist Keddi Jürgen 5301 1316 keddi.jyrgen@viljandivald.ee  
Eestkostespetsialist Liis Siilbek 5346 0100 liis.siilbek@viljandivald.ee  
Laste heaolu peaspetsialist Merli Lepik-Kiilu 525 4077 merli.lepik@viljandivald.ee  
Laste heaolu spetsialist Kersti Põldveer 5307 8882 kersti.poldveer@viljandivald.ee  
Laste heaolu spetsialist Anu Kiik 5340 5357 anu.kiik@viljandivald.ee  
Laste heaolu spetsialist Reelika Soovik 510 6948 reelika.soovik@viljandivald.ee  
Psühholoog Riina Pürg 526 2783 riina.purg@viljandivald.ee  

Haridus- ja kultuuriosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Haridus- ja kultuuriosakonna juht Evelyn Härm 5300 9345 evelyn.harm@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Haridusspetsialist Lilian Vorobjov 5309 8481 lilian.vorobjov@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Koolipsühholoog Natalia Rediskina 5326 9767 natalia.rediskina@viljandivald.ee  
Koolipsühholoog Kersti Rätsep 5388 2981 kersti.ratsep@viljandivald.ee  
Kogukonnatöö spetsialist Eiko Tammist 5309 5861 eiko.tammist@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Kultuurispetsialist Rasmus Toompere 5787 0315 rasmus.toompere@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi

Finantsosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsosakonna juht Tiina Jaksi 5355 3214 tiina.jaksi@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Pearaamatupidaja Aet Viljak 5301 9505 aet.viljak@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Airi Akel 5305 3966 airi.akel@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Raamatupidaja Urve Siilaberg 5357 5309 urve.siilaberg@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Raamatupidaja Merit Plaamus 5335 8175 merit.plaamus@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Raamatupidaja Enna Kralla 5354 1445 enna.kralla@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Raamatupidaja Aivi Kõomägi 5343 3776 aivi.koomagi@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Raamatupidaja Reet Hunt 5350 0667 reet.hunt@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi

Tarvastu teenuskeskus (Posti 52e, Mustla alevik, Viljandimaa)

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Sotsiaaltöö spetsialist Astrid Viinapuu 517 6711 astrid.viinapuu@viljandivald.ee  
Laste heaolu spetsialist Kersti Põldveer 5307 8882 kersti.poldveer@viljandivald.ee  

Kolga-Jaani teenuskeskus (Viljandi mnt 6, Kolga-Jaani alevik, Viljandimaa)

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Sotsiaaltöö spetsialist Õnne Raamat 5919 9906 onne.raamat@viljandivald.ee  
Laste heaolu spetsialist Reelika Soovik 510 6948 reelika.soovik@viljandivald.ee  

Viljandi Vallahaldus

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallahalduse juhataja Mati Valli

509 1772

mati.valli@viljandivald.ee  
Sekretär-juhiabi Kristi Kroon

5347 6099

kristi.kroon@haldus.viljandivald.ee  
Kinnisvara haldur Avo Dimitrijev 515 5219 avo.dimitrijev@viljandivald.ee  
Tarvastu piirkonna kinnisvarahaldur Sandra Ruben

5340 4714

sandra.ruben@haldus.viljandivald.ee  
 

 

Palgaandmed

Vastavalt avaliku teenistuse seaduse paragrahvile 119 avalikustatakse alates 2015. aastast ametnike palgaandmed avaliku teenistuse kesksel veebilehel.

Viljandi Vallavalitsuse ametiasutuse palgajuhend