Viljandi Vallavalitsus võtab teenistusse eestkostespetsialisti (ajutiselt äraoleva ametniku asendaja)

Eestkostespetsialisti spetsialisti töö eesmärk on aidata säilitada ja parandada Viljandi valla elanike elukvaliteeti ning nende ühiskonnas toimetulekut ja osalemisvõimet, sotsiaalhoolekande võrgustiku säilitamine, suunamine ja edasiarendamine, töö eakate ja puuetega inimestega.

Peamised ametiülesanded:

• toetada Viljandi valla eestkostel olevaid lapsi ja täisealisi elanikke sotsiaalsel toimetulekul ja parema elukvaliteedi tagamisel;
  • kodanike abistamine ja nõustamine sotsiaalhoolekande ja sotsiaalabi küsimustes, nende abistamine vastavate dokumentide täitmisel;
  • kodanike abistamine hoolekandeasutustes koha leidmisel ja eakate paigutamine hooldus- ja taastusravile.

Nõuded kandidaadile:

• kõrgharidus, eelistatud sotsiaaltööalane, juriidiline- või majandusalane kõrgharidus;
  • orienteerumine oma teenistusvaldkonda ja kohaliku omavalitsuse korraldust reguleerivates õigusaktides;
  • väga hea suuline- ja kirjalik eneseväljendusoskus;
  • väga hea arvuti kasutamisoskus;
  • väga hea suhtlemisoskus, algatusvõime ja loovus, empaatiavõime, pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime.
  • B-kategooria juhiluba.

Kandideerimisel tuleb kasuks:

• avalikus teenistuses töötamise kogemus.

Omalt poolt pakume:

• huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • uuendustele avatud sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
  • konkurentsivõimelist palka.

Teenistusse asumise aeg: esimesel võimalusel.

Konkursil osalemiseks esitada järgmised dokumendid:

1. allkirjastatud taotlus koos kinnitusega, et ei esine asjaolusid, mis välistavad ametniku teenistusse võtmise;
  2. elulookirjeldus;
  3. motivatsioonikiri;
  4. tunnistus või diplom vajaliku hariduse kohta (koopia).

Kandideerimise dokumendid saata hiljemalt 27. jaanuariks 2021 kell 10:00 e-posti aadressile konkurss(at)viljandivald.ee märgusõnaga „Eestkostespetsialist".

Lisateave: sotsiaalnõunik Luule Vitsur 53041166 või konkurss(at)viljandivald.ee.