UUDISED JA TEATED

Viljandi Vallavolikogu II kooseisu XXIV istung 25. septembril 2019

20.09.2019

Viljandi Vallavolikogu istung toimub 25. septembril 2019. a kell 17.00 Viiratsi Koolis, Tiigi tn 4, Viiratsi alevik. Päevakorra projekt: Jrk Teemad Ettekandja Viiratsi Kooli arengukava aastate...  Loe edasi »

Armastatud lasteaiajuhataja saadeti soojade sõnadega pensionile

18.09.2019

Soe külas on vähe inimesi, kes ise, kelle lapsed või lapselapsed poleks käinud Vambola lasteaias. Õppeasutuse nimi on küll muutunud, kuid üks on sama – juhatajaks ja maja hingeks on olnud särasilmne Merila Pihlap. Nüüd saadeti ta pärast 41 tööd ja laste kilkeid täis aastat auga välja teenitud puh...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma