UUDISED JA TEATED

Ramsi lasteaed Taruke pakub tööd majandustöölisele

18.01.2019

Ramsi Lasteaed Taruke pakub tööd MAJANDUSTÖÖLISELE 1,0 ametikohta Tööülesanneteks on lasteaia õueala, mänguväljakute, teede, platside, parkla ja territooriumiga piirnevate kõnniteede korrashoid. Os...  Loe edasi »

Minu Viiralti tamme lugu

16.01.2019

See lugu sai alguse korrast, kui näitasin lastele nõukaaegset Eduard Viiralti albumit. Märkasin, et graafilise lehe "Viljandi maastik" all ilutses aastaarv 1943. Et siis tänavu täitub 75 aastat selle kuulsa töö valmimisest! Seda tuleks vääriliselt tähistada! On ju tamm just Viljandi valla maadel....  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma