UUDISED JA TEATED

Viljandi Vallavalitsus võtab tööle VANEMRAAMATUPIDAJA

23.01.2020

Peamised tööülesanded: • Viljandi Vallavalitsuse ametiasutuse hallatavate asutuste igapäevase jooksva raamatupidamise töö teostamine, sh töötasude arvestus, ostu- ja müügiarvete töötlemine, oma tö...  Loe edasi »

100 aastat Tartu rahu sõlmimisest

20.01.2020

2020. aasta 2. veebruaril möödub 100 aastat Eesti Vabariigi ja Nõukogude Venemaa vahel sõlmitud Tartu rahulepingu allkirjastamisest. Sellega tunnustas Venemaa Eesti iseseisvust ja lõppes Vabadussõda. 24. veebruaril, 2018 tähistasime suure pidulikkusega Eesti Vabariigi 100. aastapäeva. Tänaseks tu...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Tartu vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma