UUDISED JA TEATED

Ilmunud on novembrikuu Viljandi Valla Teataja

08.11.2019

Lk 3 vald tegi üle-eestilise ettevõtlusnädala raames Viljandisse pop-up ettevõtluskohviku Lk 4 Valla laste lauluvõistlus „Viljandi valla laululaps 2019" leidis aset oktoobrikuu viimasel laupäeval ...  Loe edasi »

Noored õppisid Mustlas koolitelevisiooni tegema

11.11.2019

10.-12. oktoobrini viibisid 21 meediahuvilist Viljandi valla noort Tarvastu gümnaasiumis meedialaagris, õppides tegema koolitelevisiooni, et panna alus ühisele koolitelevisiooni projektile. Kolme päeva jooksul õppisid noored üllatavalt kiiresti selgeks televisioonis kasutatavad meediažanrid ja ka...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma