Nädala teated | 5. aprill

31. märtsil paigaldati Kolga-Jaani postiautomaadile laiendus. Loe lähemalt.

1. aprillist toimusid bussiliinidel nr 12, 25, 43 ja 44 muudatused. Vaata lähemalt.

1. aprillist avanes kohaliku omaalgatuse programmi kevadvoor. Vaata lähemalt.

4. aprillini sai virtuaaljooksuna läbida Viljandi valla jooksusarja kuuluvat Staieri talvejooksu.

5. aprillist saab PRIAst taotleda põllumajanduskindlustustoetust. Vaata lähemalt.

13.-15. aprillil toimuvad Zoomis üldplaneeringu tulemuste avalikud arutelud. Vaata lähemalt.

Käimas on valla rahulolu uuring, kus palume hinnata Viljandi valla teenuste kvaliteeti.

Vald annab rendile Kolga-Jaani rahvamajas asuvad köögiruumid. Vaata lähemalt.

Noored ja tegusad malevlased ootavad tööandjate pakkumisi. Vaata lähemalt.

Aprillikuus saab proovida valla sotsiaalvaldkonna kasutuses olevat trepironijat. Vaata lähemalt.

Viljandimaa tervisenõukogu kutsub isad lastega liikuma. Vaata lähemalt.

COVID-19 info

COVID-19 piirangud pikenevad vähemalt kuni 25. aprillini.

COVID-19 vaktsineerimisega seotud küsimustele leiad vastused aadressilt: https://vaktsineeri.ee/

Valminud on Eesti Perearstide Seltsi juhend täiskasvanud koroonahaigetele, milles antakse näpunäiteid, kuidas end kodus ise ravida. Vaata lähemalt: https://www.perearstiselts.ee/patsient/koduse-ravi-juhend-taeiskasvanutele

Vallavolikogu

31. märtsil kell 17 toimus Viljandi vallavolikogu istung Microsoft Teams keskkonnas. Istungi kokkuvõttega saab tutvuda valla kodulehel.

Vallavalitsus

30. märtsil toimus Viljandi vallavalitsuse istung, mille kokkuvõttega saab tutvuda vallavalitsuse kodulehel.

6. aprillil toimub järgmine Viljandi vallavalitsuse istung.

Vabad töökohad

• Kolga-Jaani kooli loodusainete õpetaja | Tähtaeg 11. aprill

Vaata lähemalt: www.viljandivald.ee/vabad-tookohad

Avatud hanked