Nädala teated | 3. mail

• 30. aprillil oli viimane tööpäev Tarvastu Gümnaasiumi direktoril Ene Savil. Vaata lähemalt.

• 3. maist lõppes üldine 8t massipiirang valla avalikel teedel. Vaata lähemalt.

• 4.-5. mai toimub noortele suunatud virtuaalmess "Suveks tööle". Vaata lähemalt.

• Mis on sotsiaaltransporditeenus ja kuidas seda taotleda? Vaata lähemalt.

• Sel aastal on lisaks päevasele malevale plaanis ka kahenädalane ööbimisega töömalev. Vaata lähemalt.

• Transpordiamet kavandab koostöös vallaga Viljandist kergliiklusteed Loodini. Vaata lähemalt.

• Selgusid vallavalitsuse teenustega rahulolu uuringu tulemused. Vaata lähemalt.

• Heimtali põhikooli vilistlaste kokkutulek "Lennates kokku" toimub 28. august 2021. Vaata lähemalt.

• KredExi lasterikaste perede kodutoetuse taotlusvoor on avatud 31. maini. Vaata lähemalt.

• Ohvriabi julgustab seksuaalvägivalda kogenuid abi küsima. Oma kogemusest saab asjatundjaga rääkida ohvriabi kriisitelefonil 116 006 eesti ja vene keeles, pöörduda on võimalik ohvriabitöötajate juurde üle Eesti ning liituda saab ka seksuaalvägivalda kogenute tugigruppidega. Vaata lähemalt.

Vallavolikogu

Vallavalitsus

• 4. mail toimub järgmine Viljandi vallavalitsuse istung.

COVID-19 info

• Valminud on Eesti Perearstide Seltsi juhend täiskasvanud koroonahaigetele, milles antakse näpunäiteid, kuidas end kodus ise ravida. Vaata lähemalt.

Vabad töökohad

• Tarvastu gümnaasiumi koka abi | Tähtaeg 7. mai