Nädala teated | 10. mail

• Vallavanem Alar Karu avaldus: koroonasse haigestumise suurenemine Viljandimaa ettevõtetes teeb murelikuks. Vaata lähemalt.

• Lemmikloomade pidamise nõuded ja eeskirjad Viljandi vallas. Vaata lähemalt.

• 3. maist kehtib tulenevalt Vabariigi Valitsuse kehtestatud piirangutest ning Haridus- ja Teadusministeeriumi juhistest valla asutustes uuendatud töökorraldus. Vaata lähemalt.

• 4. mail tähistati rahvusvahelist kiusamisvastast päeva. Vaata lähemalt.

• Kes töötavad valla haridus- ja kultuurivaldkonnas ja millega nad tegelevad? Vaata lähemalt.

• Kolga-Jaanis saab raamatukogust raamatuid laenutada pakiautomaati. Vaata lähemalt.

• Kolga-Jaani väntab taasiseseisvumispäevaks dokumentaalfilmi. Vaata lähemalt.

• See nädal algavad Mustlas ühisveevärgi- ja kanalisatsiooni III etapi ehitustööd, mis kestavad septembri lõpuni. Vaata lähemalt.

• See nädal algavad Viiratsis soojatrassi rekonstrueerimistööd. Vaata lähemalt.

• 12. mail toimub Viljandimaa orienteerumispäevak Loodi põrguorus. Vaata lähemalt.

• Soe lasteaed tähistas juubelit sünnipäevanädalaga.

• Mis on sotsiaaltransporditeenus ja kuidas seda taotleda? Vaata lähemalt.

• KredExi lasterikaste perede kodutoetuse taotlusvoor on avatud 31. maini. Vaata lähemalt.

• Ohvriabi julgustab seksuaalvägivalda kogenuid abi küsima. Oma kogemusest saab asjatundjaga rääkida ohvriabi kriisitelefonil 116 006 eesti ja vene keeles, pöörduda on võimalik ohvriabitöötajate juurde üle Eesti ning liituda saab ka seksuaalvägivalda kogenute tugigruppidega. Vaata lähemalt.

Vallavalitsus

• Järgmine Viljandi vallavalitsuse istung toimub 11. mail.

COVID-19 info

• COVID-19 vaktsineerimisega seotud küsimustele leiad vastused aadressilt vaktsineeri.ee

• Valminud on Eesti Perearstide Seltsi juhend täiskasvanud koroonahaigetele, milles antakse näpunäiteid, kuidas end kodus ise ravida. Vaata lähemalt.

Vabad töökohad

• Tarvastu Gümnaasiumi direktor | Kandideerimise tähtaeg 12. mai
  • Saarepeedi Kooli direktor | Kandideerimise tähtaeg 12. mai
  • Koolipsühholoog | Kandideerimise tähtaeg 17. mai