Järgmine nädal alustatakse Viiratsi aleviku Sõpruse põik tänava veetorustike ehitustöid

„Viiratsi aleviku Sõpruse põik tänava veetorustikud" ehitushanke kuulutasime välja 8.04.2021. Projekti käigus renoveeritakse kinnisel meetodil ca 233jm ja lahtises kaevikus ca 22jm veetorustikku.

Lisaks paigaldaks üks maa-alune siibrikaev koos kuivhüdrandiga. Veetorustiku uuendamiseni viis kaugkütte torustike rekonstrueerimise projekt, kuna olemasolev veetorustik asub kaugkütte torustikega ühises künas. Seega oli oht, et peale neid töid võib olemasolev veetorustik ära külmuda. Sisuliselt tähendab see uue veetorustiku ehitust Sõpruse põik tänaval, mida rahastab Viljandi Vald. Kogu projekti maksumus ilma käibemaksuta on 37 820 eurot.

„Viiratsi aleviku Sõpruse põik tänava veetorustikud" ehitushanke võitis Aktsiaselts Terrat.  Leping ehitajaga on sõlmitud 28. aprillil 2021.a. Projekti teostamise ajavahemik  on 28.04.2021. kuni 23.07.2021. Töödega alustamine on planeeritud juuni teise nädala algusesse. Omanikujärelevalvet teostab ehitustööde käigus Estpil OÜ. Samal ajal toimuvad ka kaugkütte torustike ehitustööd.

Antud ehitus puudutab Sõpruse põik elanike igapäevast elu ja tekitab seoses tööde teostamisega ka ebamugavusi. Soovin siiski kõigilt mõistvat suhtumist. Informatsiooni tööde teostamise kohta saab edaspidi OÜ Ramsi VK koduleheküljelt  www.ramsivk.ee.

Steve Võsu

OÜ Ramsi VK juhataja