Viljandi vald sai Sakala mängudel neljanda koha

4. ja 5. septembril peeti Viljandis Sakala mängud. Võistlused võitis Põhja-Sakala vald, teise koha sai Viljandi linn, kolmandaks tuli Mulgi vald, neljas oli Viljandi vald ning viies Tõrva vald, kuuendaks jäi Põltsamaa vald. Sportmängudes võttis Viljandi vald osa kõigist peetud aladest.

Tõstmises esindasid valda Kertu Tooming, Lisette Kask, Simona Rennit, Deneli Ojala, Hedvig Pärnamäe, Maily Kullamaa, Mairold Kullamaa, Kaarel Kauts ja Aivar Kõva. Kokkuvõttes saavutati 2. koht.
Naiste võrkpallivõistkond mängis koosseisus: Katariina Peipmann, Hanna Liise Nälk, Helen Emilia Mätlik, Piret Ahosepp, Meret Anson, Airika Tahker, Helja Ütsik. Saavutati 4. koht.
Meeste võrkpalli mängisid Meelis Hunt, Lauri Saluveer, Rasmus Hindriks, Kristjan Kaska, Kaarel Kauts, Andre Arak. Saavutati 3. koht.
Petangis esindasid meid Toomas Reede, Varje Reede, Maarja-Liis Reede. Saavutati 3. koht.

2011. a sündinud poiste jalgpalliturniiril mängisid Karl Alliksaar, Marek Veinberg, Tristan Kurvits, Robin Jürgen, Trevon Kommer, Oliver Palumaa, Prenet Rähn, Markus Rähn, Joonas Napritson, Armando Orumets.
Kettagolfi võistlustel esindasid meid Kaimo Maiste, Aili Piirak, Kristjan Maiste, Danek Mugur.
Meeste 40+ korvpalliturniiril mängisid Toomas All, Toomas Aru, Jaan Grents, Ardo Kolga, Aivo Maalmeister. Saavutati 4. koht.
Kabe võistkond koosseisus Elisabeth Põder, Andre Ületoa, Kevin Jürgen, Sergei Adalov, Margit Simenson saavutas kõrge 2. koha.
Maastikurattasõidus esindasid Viljandi valda Sille Puhu, Juhan Änilane, Kevin Paavo, Siim Rein, Kaur Kannel. Saavutati 2. koht.
Mälumängus esindasid valda Paul Kolla, Tiina Jaksi, Heino Lapp, Kevin Paavo. Saavutati 5. koht.
Kergejõustiku koondis koosseisus Aaron Kais, Andreas Hantson, Kristjan Tafenau, Annabel Raudsepp, Jane Roosimägi, Kätlin Jakk, Merike Teska, Arvo Nurm, Mati Mikk, Merili Käsper, Ester Tooming, Ülle Käsper, Alar Kaar, Anna Marii Lette, Lilian Estorn, Märt Tomp, Juhan Änilane, Villu Kangro, Are Tints, Jaanika Roosimägi, Liset Kasepuu saavutas koondarvestuses 2. koha.

Viljandi vald tänab kõiki koduvalla eest võistelnuid ja treenereid. Täname ka Viljandimaa spordiliitu ilusate ja ohutute mängude korraldamise eest!

Kevin Paavo

Spordispetsialist