Valimisjaoskonnad Viljandi vallas

Ülevaade ja info valimisjaoskondadest Viljandi vallas. Kogu valimisi puudutav informatsioon on leitav siit.

E

T

R

L

17.10.2021

EELHÄÄLETAMINE

VALIMISPÄEV

Keskuste jaoskondades hääletamine

Kõikides jaoskondades hääletamine

Kõikides jaoskondades hääletamine

Elektrooniline hääletamine
E 9.00 …                                                             … L 20.00

Asukohas hääletamine

Kodus hääletamine

Valimisjaoskond nr 1:

1. teisel päeval (reede) enne valimispäeva ning valimispäeval Paistu Rahvamaja, aadressil Paistu tee 14, Paistu küla, Viljandi vald, Viljandi maakond;
  2. esimesel päeval (laupäev) enne valimispäeva Holstre Kool, aadressil Kooli tee 1, Holstre küla, Viljandi vald, Viljandi maakond.

Valimisjaoskond nr 2:

1. kõigil eelhääletamise päevadel ja valimispäeval Jämejala Psühhiaatriakliiniku kultuurimaja, aadressil Pargi tee 18, Jämejala küla, Viljandi vald, Viljandi maakond.

Valimisjaoskond nr 2 korraldab väljaspool elukohajärgset valimisringkonda eelhääletamist ning vajadusel ka asukohas, kinnipidamiskohas, haiglas ja ööpäevases hoolekandeasutuses hääletamist.

Valimisjaoskond nr 3:

1. teisel päeval (reede) enne valimispäeva ja valimispäeval Päri Rahvaraamatukogu, aadressil Kannikmäe tee 18, Päri küla, Viljandi vald, Viljandi maakond;
  2. esimesel päeval (laupäev) enne valimispäeva Puiatu Seltsimaja, aadressil Kooli tee 5/2, Puiatu küla, Viljandi vald, Viljandi maakond.

Valimisjaoskond nr 4:

1. teisel päeval (reede) enne valimispäeva ning valimispäeval Ramsi Vaba Aja Keskus, aadressil Ramsi tee 5, Ramsi alevik, Viljandi vald, Viljandi maakond;
  2. esimesel päeval (laupäev) enne valimispäeva Heimtali Spordihoone, aadressil Ridaelamu tee 1, Heimtali küla, Viljandi vald, Viljandi maakond.

Valimisjaoskond nr 5:

1. esimesel ja teisel päeval enne valimispäeva ning valimispäeval Saarepeedi Rahvamaja, aadressil Saarepeedi rahvamaja, Saarepeedi küla, Viljandi vald, Viljandi maakond.

Valimisjaoskond nr 6:

1. esimesel ja teisel päeval enne valimispäeva ning valimispäeval Viiratsi Rahvamaja, aadressil Sakala tn 3, Viiratsi alevik, Viljandi vald, Viljandi maakond.

Valimisjaoskond nr 7:

1. teisel päeval (reede) enne valimispäeva ja valimispäeval Uusna Külamaja, aadressil Uusna tee 6, Uusna küla, Viljandi vald, Viljandi maakond;
  2. esimesel päeval (laupäev) enne valimispäeva Valma Infopunkt (Külamaja), aadressil Külamaja, Valma küla, Viljandi vald, Viljandi maakond.

Valimisjaoskond nr 8:

1. teisel päeval (reede) enne valimispäeva ja valimispäeval Kolga-Jaani teenuskeskus, aadressil Viljandi mnt 6, Kolga-Jaani alevik, Viljandi vald, Viljandi maakond;
  2. esimesel päeval (laupäev) enne valimispäeva Leie Hoiu-laenuühistu, aadressil Kontori, Leie küla, Viljandi vald, Viljandi maakond.

Valimisjaoskond nr 9:

1. esimesel päeval (laupäev) enne valimispäeva ja valimispäeval Mustla Rahvamaja, aadressil Posti tn 52e, Mustla alevik, Viljandi vald, Viljandi maakond;
  2. teisel päeval (reede) enne valimispäeva Suislepa Raamatukogu, aadressil Suislepa teenindusmaja, Suislepa küla, Viljandi vald, Viljandi maakond.

Valimisjaoskond nr 10:

1. esimesel ja teisel päeval enne valimispäeva ning valimispäeval Kärstna mõis, aadressil Kärstna mõis, Kärstna küla, Viljandi vald, Viljandi maakond.

Kodus hääletamist korraldavad kõik valimisjaoskonnad.

Vallavalitsuse määrus