« Tagasi

Saame tuttavaks haridusspetsialisti ja Kolga-Jaani piirkonna kultuuritöötajaga

Saame tuttavaks valla uue haridusspetsialisti Lilian Vorobjovi ja Kolga-Jaani piirkonna kultuuritöötaja Triin Kodusaarega. 

 

Haridusspetsialist

Lilian Vorobjov

Telefon: 5309 8481

E-post: lilian.vorobjov@viljandivald.ee

 

Millega haridusspetsialist tegeleb?

Haridusspetsialisti töömaastik on järgmine: koostöö teiste omavalitsustega, valdkonna riiklike asutustega; nõustamine valdkonda puudutavates küsimustes; projektide algatamine, ettevalmistamine ja elluviimine; koolikohustuslike laste arvestus, sõidusoodustused, lasteaiakohtade jaotus jne; statistika kogumine ja aruandlus. Pean selles ametis oluliseks sõbralikku ja toetavat suhtlemist.

Millega oled varem tegelenud?

Asusin haridusspetsialisti ametisse koolist. Olen pidanud aastaid õpetaja ametit. Tunde andsin esimesest üheksanda klassini. Olen koolis õpetanud loodusõpetust, karjääriõpetust ja geograafiat. Ametisse asumise eel olin klassiõpetaja.

 

Kolga-Jaani piirkonna kultuuritöötaja

Triin Kodusaar

Telefon 53338312

E-post triin.kodusaar@viljandivald.ee

 

Millega kultuuritöötaja tegeleb?

Esialgu tutvun piirkonnaga, siis saan täpsemad plaanid paika panna. Peamiseks ülesandeks on ikka ürituste korraldamine ja Kolga-Jaani kultuurielu elavdamine.

Millega oled varem tegelenud?

Olen sündinud-kasvanud Põltsamaal ja lõpetanud Tartu Ülikooli raamatukogunduse erialal. Varasemalt olen töötanud Põltsamaa raamatukogus peaspetsialistina ning Põltsamaa muuseumis muuseumitöö koordinaatorina. Olen abielus, peres kasvab kaks last.