Võidupüha tuli jõudis Viljandi valda

23. juunil kella 15 paiku jõudis Tallinnast toodud Võidupüha tuli kindral Laidoneri sünnikohta Vardjas, kus selle võtsid vastu vallavanem Alar Karu ja volikogu esimees Kaupo Kase.

Vallajuhid süütasid Võidupüha tulest küünlad ja asetasid mälestuskivi juurde pärja.

Alar Karu sõnul tähistab Eesti võit Võnnu lahingus Landesveeri üle eestlaste kõigi aegade võite ja võitlusi, mis said alguse juba Lembitu päevil. "Vabadus ei ole iseenesestmõistetav ja olid pikad aastad, kus meil seda polnud. Täna, kus me võime nautida vabadust, meenutame tänumeeles sõjamehi, kes selle eest võitlesid. Head Võidupüha kõigile!"

Kevin Paavo Kaitseliidust ja Ülle Riiner Naiskodukaitsest viisid Võidupüha tule edasi Paistu, Mustlasse ja Kärstnasse.

Naiskodukaitsja Annika Tahker ja kaitseliitlane Enn Sihver viisid võidutule Kolga-Jaani ja Lalsi.