Vallavolikogu liikmed

  Perenimi Eesnimi Valimisnimekiri E-post Telefon  
1.

Adamson

Ando

ISAMAA Erakond ando.adamson@viljandivald.ee    
2. Allas Mait Eesti Reformierakond mait.allas@viljandivald.ee   vallavolikogu esimees
3. Anton Rein ISAMAA Erakond rein.anton@viljandivald.ee    
4. Arak  Tarmo Isamaa Erakond tarmo.arak@viljandivald.ee    
5. Barkalaja Anzori Eesti Reformierakond anzori.barkalaja@viljandivald.ee    
6. Gurjev Ülle Eesti Reformierakond ylle.gurjev@viljandivald.ee   sotsiaalkomisjoni esimees
7. Haava Valmar Eesti Konservatiivne Rahvaerakond valmar.haava@viljandivald.ee    
8. Jürgenson Andrus Isamaa Erakond andrus.jyrgenson@viljandivald.ee    
9. Kaasik Jaanus ISAMAA Erakond jaanus.kaasik@viljandivald.ee    
10. Kannimäe Sulev Eesti Reformierakond sulev.kannimae@viljandivald.ee   kultuuri- ja spordikomisjoni esimees
11. Kase Kaupo ISAMAA Erakond kaupo.kase@viljandivald.ee   vallavolikogu aseesimees, eelarve- ja majanduskomisjoni esimees
12. Kirt Ly ISAMAA Erakond ly.kirt@viljandivald.ee    
13. Kivistik Marika ISAMAA Erakond marika.kivistik@viljandivald.ee   haridus- ja noorsootöökomisjoni esimees
14. Kärner Kairi Eesti Reformierakond kairi.karner@viljandivald.ee    
15. Leiaru-Indriko Angela Eesti Konservatiivne Rahvaerakond angela.leiaru-indriko@viljandivald.ee    
16. Liiv Lauri ISAMAA Erakond lauri.liiv@viljandivald.ee    
17. Meikar Medi Eesti Konservatiivne Rahvaerakond medi.meikar@viljandivald.ee    
18. Mutle Hellar Eesti Konservatiivne Rahvaerakond hellar.mutle@viljandivald.ee   revisjonikomisjoni esimees
19. Pariis Mare ISAMAA Erakond mare.pariis@viljandivald.ee    
20. Peek Peeter ISAMAA Erakond peeter.peek@viljandivald.ee    
21. Pehme Kalev Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kalev.pehme@viljandivald.ee    
22. Saar Ene ISAMAA Erakond ene.saar@viljandivald.ee    
23. Saar Ülar Eesti Reformierakond ylar.saar@viljandivald.ee

 

 
24. Soovere Liina ISAMAA Erakond liina.soovere@viljandivald.ee   kodanike ühenduste ja külaarengu komisjoni esimees
25. Tolmov Tuuli Eesti Konservatiivne Rahvaerakond tuuli.tolmov@viljandivald.ee    
26. Tuvi Ülo Eesti Konservatiivne Rahvaerakond ylo.tuvi@viljandivald.ee    
27. Viidebaum Väino Eesti Konservatiivne Rahvaerakond vaino.viidebaum@viljandivald.ee