Vallavolikogu liikmed

    Eesnimi Perenimi Valimisnimekiri E-post Telefon  

 

 

1.

 

 

Ando

 

 

Adamson

 

 

ISAMAA Erakond

 

 

ando.adamson@viljandivald.ee

 

 

523 5937

 

 

 

2.

 

 

Mait

 

 

Allas

 

 

Eesti Reformierakond

 

 

mait.allas@viljandivald.ee

 

 

586 52987

 

 

vallavolikogu esimees

 

 

3.

 

 

Rein

 

 

Anton

 

 

ISAMAA Erakond

 

 

rein.anton@viljandivald.ee

 
 
 
511 5422
 

 

 

4.

 

 

Tarmo

 

 

Arak 

 

 

Isamaa Erakond

 

 

tarmo.arak@viljandivald.ee

 

 

527 8113

 

 

 

5.

 

 

Anzori

 

 

Barkalaja

 

 

Eesti Reformierakond

 

 

anzori.barkalaja@viljandivald.ee

 

 

513 9760

 

 

 

6.

 

 

Ülle

 

 

Gurjev

 

 

Eesti Reformierakond

 

 

ylle.gurjev@viljandivald.ee

 

 

518 3327

 

 

sotsiaalkomisjoni esimees

 

 

7.

 

 

Valmar

 

 

Haava

 

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

 

 

valmar.haava@viljandivald.ee

 

 

562 72188

 

 

 

8.

 

 

Andrus

 

 

Jürgenson

 

 

Isamaa Erakond

 

 

andrus.jyrgenson@viljandivald.ee

 

 

529 0972

 

 

 

9.

 

 

Jaanus

 

 

Kaasik

 

 

ISAMAA Erakond

 

 

jaanus.kaasik@viljandivald.ee

 

 

555 72357

 

 

 

10.

 

 

Sulev

 

 

Kannimäe

 

 

Eesti Reformierakond

 

 

sulev.kannimae@viljandivald.ee

 

 

517 6756

 

 

kultuuri- ja spordikomisjoni esimees

 

 

11.

 

 

Kaupo

 

 

Kase

 

 

ISAMAA Erakond

 

 

kaupo.kase@viljandivald.ee

 

 

515 2723

 

vallavolikogu aseesimees, eelarve- ja majanduskomisjoni esimees

 

 

12.

 

 

Ly

 

 

Kirt

 

 

ISAMAA Erakond

 

 

ly.kirt@viljandivald.ee

 

 

517 67 29

 

 

 

13.

 

 

Marika

 

 

Kivistik

 

 

ISAMAA Erakond

 

 

marika.kivistik@viljandivald.ee

 

 

524 3056

 

 

haridus- ja noorsootöökomisjoni esimees

 

 

14.

 

Merike

 

Kald

 

Eesti Reformierakond

 

merike.kald@viljandivald.ee

 

514 6906

 

 

 

 

15.

 

 

Angela

 

 

Leiaru

 

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

 

 

angela.leiaru@viljandivald.ee

 

 

526 8380

 

 

 

16.

 

 

Lauri

 

 

Liiv

 

 

ISAMAA Erakond

 

 

lauri.liiv@viljandivald.ee

 

 

583 57981

 

 

 

17.

 

 

Medi

 

 

Meikar

 

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

 

 

medi.meikar@viljandivald.ee

 

 

555 35865

 

 

 

18.

 

 

Hellar

 

 

Mutle

 

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

 

 

hellar.mutle@viljandivald.ee

 

 

514 3547

 

 

revisjonikomisjoni esimees

 

 

19.

 

 

Mare

 

 

Pariis

 

 

ISAMAA Erakond

 

 

mare.pariis@viljandivald.ee

 

 

534 12500

 

 

 

20.

 

 

Peeter

 

 

Peek

 

 

ISAMAA Erakond

 

 

peeter.peek@viljandivald.ee

 

 

523 6399

 

 

 

21.

 

 

Kalev

 

 

Pehme

 

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

 

 

kalev.pehme@viljandivald.ee

 

 

520 4178

 

 

 

22.

 

 

Ene

 

 

Saar

 

 

ISAMAA Erakond

 

 

ene.saar@viljandivald.ee

 

 

507 0846

 

 

 

23.

 

 

Ülar

 

 

Saar

 

 

Eesti Reformierakond

 

 

ylar.saar@viljandivald.ee

 
 
522 3687

 

 

 

 

24.

 

 

Liina

 

 

Soovere

 

 

ISAMAA Erakond

 

 

liina.soovere@viljandivald.ee

 

 

518 1813

 

 

kodanike ühenduste ja külaarengu komisjoni esimees

 

 

25.

 

 

Tuuli

 

 

Tolmov

 

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

 

 

tuuli.tolmov@viljandivald.ee

 

 

567 77304

 

 

 

26.

 

 

Ülo

 

 

Tuvi

 

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

 

 

ylo.tuvi@viljandivald.ee

 

 

515 7103

 

 

 

27.

 

 

Väino

 

 

Viidebaum

 

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

 

 

vaino.viidebaum@viljandivald.ee

 

 

504 4956