Vallavolikogu liikmed

  Perenimi Eesnimi Valimisnimekiri E-post Telefon  
1.

Allas

Mait

Eesti Reformierakond mait.allas@viljandivald.ee 586 52987  
2. Piirak Ellen Erakond Isamaa ellen.piirak@viljandivald.ee 522 5697  
3. Aruoja Airi Erakond Isamaa airi.aruoja@viljandivald.ee 554 0165  
4. Barkalaja Anzori Sotsiaaldemokraatlik Erakond anzori.barkalaja@viljandivald.ee 513 9760  
5. Gurjev Ülle Eesti Reformierakond ylle.gurjev@viljandivald.ee 518 3327  
6. Haava Valmar Eesti Konservatiivne Rahvaerakond valmar.haava@viljandivald.ee 562 72188  
7. Jürgenson Andrus Erakond Isamaa andrus.jyrgenson@viljandivald.ee 529 0972  
8. Kaasik Jaanus Erakond Isamaa jaanus.kaasik@viljandivald.ee 555 72357  
9. Kase Kaupo Erakond Isamaa kaupo.kase@viljandivald.ee 515 2723 Volikogu esimees
10. Kaur Kalevi Erakond Isamaa kalevi.kaur@viljandivald.ee 530 80231 Eelarve-ja majanduskomisjoni esimees
11. Kirt Ly Erakond Isamaa ly.kirt@viljandivald.ee 517 6729  
12. Kivistik Loit Eesti Reformierakond loit.kivistik@viljandivald.ee 503 7186 Revisjonikomisjoni esimees
13. Kivistik Marika Erakond Isamaa marika.kivistik@viljandivald.ee 524 3056 Haridus- ja noorsootöökomisjoni esimees
14. Kustavus Aivar Erakond Isamaa aivar.kustavus@viljandivald.ee 510 0239  
15. Zurab Kvaratshelija Erakond Isamaa zurab.kvaratshelija@viljandivald.ee 526 8918  
16. Mandri Joel Erakond Isamaa joel.mandri@viljandivald.ee 521 3923 Kodanike ühenduste ja külaarengu komisjoni esimees
17. Meikar Medi Eesti Konservatiivne Rahvaerakond medi.meikar@viljandivald.ee 555 35865  
18. Mutle Hellar Valimisliit Vabad Vallakodanikud hellar.mutle@viljandivald.ee 514 3547 Volikogu aseesimees
19. Märtin Rait Eesti Reformierakond rait.martin@viljandivald.ee 556 42223  
20. Pariis Mare Erakond Isamaa mare.pariis@viljandivald.ee 534 12500 Sotsiaalkomisjoni esimees
21. Peek Peeter Erakond Isamaa peeter.peek@viljandivald.ee 523 6399  
22. Piir Aivar Sotsiaaldemokraatlik Erakond aivar.piir@viljandivald.ee 504 1169  
23. Tamme Maret Erakond Isamaa maret.tamme@viljandivald.ee

534 9 9864

 
24. Saar Ülar Sotsiaaldemokraatlik Erakond ylar.saar@viljandivald.ee 522 3687  
25. Siirus Mait Valimisliit Vabad Vallakodanikud mait.siirus@viljandivald.ee 556 32663  
26. Viidebaum Väino Valimisliit Vabad Vallakodanikud vaino.viidebaum@viljandivald.ee 504 4956  
27. Änilane Juhan Sotsiaaldemokraatlik Erakond juhan.anilane@viljandivald.ee 527 4582  

 

Reformierakonna fraktsioon

Loit Kivistik loit.kivistik@viljandivald.ee 503 7186
Mait Allas mait.allas@viljandivald.ee 586 52987 
Ülle Gurjev ylle.gurjev@viljandivald.ee 518 3327
Rait Märtin rait.martin@viljandivald.ee 556 42223

 

Erakonna Isamaa fraktsioon

Tarmo Arak                  tarmo.arak@viljandivald.ee                  527 8113

Airi Aruoja                    airi.aruoja@viljandivald.ee                   554 0165

Andrus Jürgenson      andrus.jyrgenson@viljandivald.ee        529 0972

Jaanus Kaasik              jaanus.kaasik@viljandivald.ee             555 72357

Kaupo Kase                  kaupo.kase@viljandivald.ee                 515 2723

Kalevi Kaur                   kalevi.kaur@viljandivald.ee                  530 80231

Ly Kirt                            ly.kirt@viljandivald.ee                           517 6729

Marika Kivistik             marika.kivistik@viljandivald.ee              524 3056

Aivar Kustavus            aivar.kustavus@viljandivald.ee             510 0239

Maret Tamme             maret.tamme@viljandivald.ee               534 99864

Joel Mandri                  joel.mandri@viljandivald.ee                  521 3923

Mare Pariis                  mare.pariis@viljandivald.ee                  534 12500

Peeter Peek                peeter.peek@viljandivald.ee                  523 6399