« Tagasi

Selgusid nutikamad mälumängijad

28. septembril lõppes V Viljandi valla mälumänguturniir, mis koosnes kuuest mängust.

Mäng liigub rahvamajast rahvamajja ja mälumängijad jõudsid sel hooajal külastada Ramsi ja Kärstna Vaba Aja Keskust ning Saarepeedi, Viiratsi, Tänassilma ja Paistu rahvamaja. Aitäh kõigile kultuuriasutustele, kes meile lahkelt oma uksed avasid ja kena kohvilaua katsid.

Mängu alustas seitse võistkonda, need olid Pärsti, Valla noored, Vald+Ex, Paistu, Crapus, Ramsi seeniorid ja Tarvastu karud. Viimati nimetatud võistkond puudus kahjuks kahest viimasest mängust ja kogus seega kokkuvõttes ka vähem punkte.

Kogu mängu võitis Pärsti võistkond ühepunktise vahega võistkonna Vald+Ex ees, kolmandale kohale tulid Paistu mälumängijad. Palju õnne võitjatele, kuigi kaotajaid selles mängus polegi, sest ikka leidub teadmisi, mida meelde jätta.

Küsimusi koostasid ja võistlejate vastuseid hindasid Urve Mukk, Anneli Sims, Anne-Ly Ütsik, Sirje Põder ja Kai Oidermaa. Aitäh kõigile, kes oma aega mängu kordaminekusse panustasid!

Mälumängu rahastab Viljandi vallavalitsus.

VI Viljandi valla mälumäng algab 26. oktoobril ja esimene mäng toimub Uusna külamajas algusega kell 19.00. Oma soovist mängus osaleda anna teada 22. oktoobriks telefonil 53023135.

Piia Mänd,
mälumängu korraldaja ja
Paistu rahvamaja juhataja

Foto: Piia Mänd

Sellel aastal võitis Pärsti võistkond koosseisus Arvi Putnik, Arvo Nurm, Andrus Prinzmann, Einar Tuuksam ja Toomas Tamm.