« Tagasi

Viljandi vald esines südikalt 45. omavalitsuste suvemängudel

22. ja 23. augustil toimus Paides Omavalitsuste järjekordsed suvemängud. Kokku osales võistlustel 53 omavalitsust.

Viljandi valla esindus oli väljas kergejõustikus, meeste võrkpallis, naiste võrkpallis, orienteerumises, jalgrattakrossis, kettagolfis, mälumängus, petankis ja juhtide võistlusel.

Tänavu kõige kõrgemaid kohti saavutada ei õnnestunud, aga ühtlase ja suure koosseisuga Viljandi valla koondisega õnnestus saavutada koondtabelis 15. koht (suurte valdade arvestuses 8. koht).

Kergejõustikus sai oma vanuseklassi alavõidu odaviskes 39,53 Jane Roosimägi, kõrgushüppes tõid oma vanuseklassides võidu Andreas Hantson tulemusega 1,87 ning Kristjan Tafenau tulemusega 2.07.

Orienteerumises näitas parimat minekut Alar Viitmaa, kes võitis M45 klassi arvestuses.

Jalgrattakrossis saavutas Jaanus Sarv M50+ vanuseklassis kõrge kolmanda koha ning Sille Puhu sai N35 klassis 2. koha.

Kettagolfi arvestuses tõid punkte Merike Tihomirov, Rix Kald, Randel Kuzmin ja Rauno Meerits, võistkondlikult saavutati 8. koht.

Juhtide võistlusel esindas meie valda värske abivallavanem Irma Väre.

Meeste ja naiste võrkpallis meie esindused seekord alagrupist edasi ei saanud ja lõpuks vastavalt 16. ning 15. koht.

Mälumängus esindasid meie valda praegused ja endised vallavalitsuse töötajad Rein Anton, Heino Lapp, Tiina Jaksi, Merit Plaamus ning Paul Kolla. Tugevas konkurentsis saavutati 27. koht.

Petanki võistlustel jäädi napilt 16 hulgast välja, aga hea teise päeva najal saavutati 18. koht. Valda esindas petankis perekond Reede.

Kokku esindas Viljandi valda 79 sportlast. Pori ja vihma trotsides peeti Paides kaks pingelist võistluspäeva. Terve Paide linn elas nendel kahel päeval Omavalitsuste suvemängude spordirütmis.

Kevin Paavo,
spordispetsialist

Kõrgeimal astmel on meie valla kergejõustiklane Jane Roosimägi. Temast vasakul Anfisa Karyagina Jõhvi vallast ja  paremal Laura Lokotar Kose vallast.

Noortekeskuste ruumide rentimiseks võta ühendust kohaliku noorsootöötaja või noortekeskuse juhatajaga. Ruumide rentimise hinnakiri on järgnev: