Viljandi Valla Teataja
« Tagasi

Perearsti südames on lapsed

Perearst Elve Lillemäel (66) sai augusti keskel täis 40 tööaastat, millest 12 esimest möödusid lastearstina tegutsedes.

Vallavanem Alar Karu tänas Lillemäge pühendumuse, optimistliku meele ning hea koostöö eest omavalitsusega.

Mustlas, Kärstnas ja Suislepas töötav Lillemägi nentis, et aeg on möödunud ruttu, sest kogu aeg on olnud palju tegemist. „Perearsti töös on põhiline, et peab hästi suhtlema ja oma vigu tunnistama. Patsiente on igasuguseid, aga proovime igatepidi, kuni inimene rahule jääb."

Lillemägi on hinnatud sooja ja abivalmi arstina, kelle poole võib oma murega julgesti pöörduda. „Südames olen ka praegu ikka lastearst. Kõik need, kes sündisid kunagi minu töötamise ajal, tulevad nüüd oma lastega mu vastuvõtule. Siis on südamel nii soe tunne," rääkis ta.

Arsti nimistus on ligi 1700 patsienti, mis on paras hulk, et tulla majanduslikult välja ja samas jõuda tegeleda iga haigega.

„Meil Mustlas on ikka väga hea keskmine seis praegu. Ka vald on meid kogu aeg toetanud. Mulle meeldib siin väga  töötada ja probleeme lahendada," oli Elve Lillemägi rahul.

Made Laas

 

Fotol:    Elve Lillemäge olid tööjuubeli puhul õnnitlema tulnud sõbrad ja kolleegid. Pildil on (vasakult) Lia Leppik, Kärstna hooldekodu juhataja Ly Kirt, Elve Lillemägi, vallavolikogu liige Mare Pariis ja vallavanem Alar Karu.

Foto: Made Laas