Viljandi Valla Teataja
« Tagasi

Kolga-Jaani eakate klubi Pihlakobar sai 25aastaseks

16. novembril kogunesid Kolga-Jaani rahvamajja eakad, et ühiselt tähistada 25 aasta möödumist Kolga-Jaani eakate klubi Pihlakobara moodustamisest. 

Külalistena võtsid sündmusest osa endise Kolga-Jaani valla vallavanem Kalevi Kaur ja Viljandi valla abivallavanem Ene Saar. Eakate klubi moodustamise algatajaks oli Mall Moorits.  25 aastat tagasi valiti Pihlakobara etteotsa Malle Taska, kes korraldas tegevust 20 aastat. On toimunud väljasõite vabariigi teistesse piirkondadesse, igal aastal tähistatakse ühiselt jõulupüha, iga kuu peetakse meeles sünnipäevalapsi ja tähistatakse muid sündmusi. Tänaseks on muutunud Pihlakobara koosseis. Paljud liikmed on lahkunud mitmesugustel põhjustel. On tulnud juurde uusi aktiivseid liikmeid, kes  korraldavad huvitavaid  üritusi ning väljasõite edasi.

 25. aastapäeva tähistamiseks oli rahvamajas kaetud pidulaud. Kuulati ära sõnavõtud ja peeti meeles aktiivseid liikmeid. Austust avaldati ka lahkunutele. Meeleolu loomiseks olid kohal lõõtsamehed, käis laul ja tants. Vaadati ka filmi varasemast  koosviibimisest. Välja oli pandud album piltidega suvistest koosviibimistest. Kohal oli fotograaf, kes jäädvustas sündmuse tuleviku jaoks.

Palju õnne sulle, Pihlakobar!

Erna Mölder,

kauaaegne klubi liige

 

Fotol: Pihlakobara sünnipäeval õnnitleti aktiivseid liikmeid ja eestvedajaid. Fotol vasakult Hillar Taska, Erna Mölder, Margit Aus ja Malle Taska.

Foto: Harry Andresson