Vallavolikogu komisjonid

Eelarve-ja majanduskomisjon

Esimees: Kalevi Kaur, telefon 530 80231, e-post: kalevi.kaur@viljandivald.ee
Aseesimees: Loit Kivistik

Medi Meikar
Juhan Änilane
Jaan Lukas
Mati Toomsalu
Tarmo Türk
Joel Mandri
Tarmo Arak

Koosoleku protokollid

Haridus- ja noorsootöökomisjon

Esimees: Marika Kivistik, telefon 524 3056, e-post: marika.kivistik@viljandivald.ee
Aseesimees: Anzori Barkalaja

Maret Tamme
Joel Mandri
Piret Kukk
Mait Allas
Valmar Haava
Olev Luik
Ando Adamson

Koosoleku protokollid

Kodanike ühenduste ja külaarengu komisjon

Esimees: Joel Mandri, telefon 521 3923, e-post: joel.mandri@viljandivald.ee
Aseesimees: Aivar Piir

Väino Viidebaum
Ando Tulvik
Kati-Katri Koppel
Raivo Laidma
Ants Jänes
Rait Märtin
Ellen Piirak
 

Koosoleku protokollid

Kultuuri- ja spordikomisjon

Esimees: Zurab Kvaratshelija, telefon 526 8918, e-post: zurab.kvaratshelija@viljandivald.ee
Aseesimees: Juhan Änilane

Valmar Haava
Ille Mirka
Hovard Nurme
Piia Mänd
Meelis Hunt
Mait Siirus

Koosoleku protokollid

Revisjonikomisjon

Esimees: Loit Kivistik, telefon 503 7186, e-post: loit.kivistik@viljandivald.ee
Aseesimees: Aivar Kustavus

Medi Meikar
Hellar Mutle
Aivar Piir

Koosoleku protokollid

Sotsiaalkomisjon

Esimees: Mare Pariis, telefon 534 12500, e-post: mare.pariis@viljandivald.ee
Aseesimees: Ülle Gurjev

Olev Luik
Kadri Vollmann
Piret Parm
Airi Aruoja
Ly Kirt
Medi Meikar
Juhan Änilane

Koosolekute protokollid