Sotsiaaltöötajate töövaldkonnad, vastuvõtuajad ja teeninduspiirkonnad

Alates 1. maist 2018 on sotsiaalvaldkonna ametnikel kindel valdkond, milles kodanikke teenindab. Allpool olevas tabelis on kirjas ametnike valdkond, kontaktid ja vastuvõtu ajad.


nimi ametinimetus töövaldkond piirkond vastuvõtu ajad kontakt
Marta Rohtla sotsiaalosakonna juht Viljandi valla sotsiaaltöö koordineerimine Viljandi vald eelneval kokkuleppel 5304 1166 marta.rohtla@viljandivald.ee
Fredy Lumi täisealiste heaolu peaspetsialist täisealiste heaolu teenistuse töö korraldamine Viljandi vald eelneval kokkuleppel 5787 4657 fredy.lumi@viljandivald.ee
Sirli Toom sotsiaaltöö spetsialist eluruumi tagamise teenus, isikliku abistaja teenus Viljandi vald eelneval kokkuleppel 512 7988 sirli.toom@viljandivald.ee
Aigi Pihlak sotsiaaltöö spetsialist hooldusreformiga seonduvate ülesannete täitmine ja hoolekande korraldamine Viljandi vald eelneval kokkuleppel 512 3120 aigi.pihlak@viljandivald.ee
Hanneli Vanamb sotsiaaltöö spetsialist hooldajatoetuse taotlemine Viljandi vald eelneval kokkuleppel 5198 3202 hanneli.vanamb@viljandivald.ee
Astrid Viinapuu sotsiaaltöö spetsialist  eluruumi tagamise teenus, isikliku abistaja teenus, hooldajatoetuse taotlemine Tarvastu Teenuskeskus eelneval kokkuleppel 517 6711 astrid.viinapuu@viljandivald.ee
Õnne Raamat sotsiaaltöö spetsialist  eluruumi tagamise teenus, isikliku abistaja teenus, hooldajatoetuse taotlemine Kolga-Jaani ja Leie piirkond eelneval kokkuleppel  5919 9906 onne.raamat@viljandivald.ee
Aive Aalup eestkostespetsialist eestkoste seadmine, korraldamine ja nõustamine Viljandi vald eelneval kokkuleppel 506 1586 aive.aalup@viljandivald.ee
Keddi Jürgen eestkostespetsialist  eestkoste seadmine, korraldamine ja nõustamine Viljandi vald eelneval kokkuleppel 5301 1316 keddi.jyrgen@viljandivald.ee
Liis Siilbek eestkostespetsialist eestkoste seadmine, korraldamine ja nõustamine Viljandi vald eelneval kokkuleppel 5346 0100 liis.siilbek@viljandivald.ee

Merli Lepik-Kiilu

laste heaolu peaspetsialist

lastekaitsealased tegevused

Viljandi vald

eelneval kokkuleppel

Tel. 525 4077, merli.lepik@viljandivald.ee

Kauba tn 9, Viljandi, tuba 101

Kersti Põldveer laste heaolu spetsialist lastekaitsealased tegevused * Vastuvõtt kokkuleppel

Tel. 5307 8882
kersti.poldveer@viljandivald.ee
Tarvastu Teenuskeskuses Posti 52e, Mustla

Merilin Tops laste heaolu spetsialist  lastekaitsealased tegevused Viljandi vald   (teenistussuhe peatatud)
Anu Kiik laste heaolu spetsialist lastekaitsealased tegevused ***

Vastuvõtt kokkuleppel

Tel. 5340 5357
anu.kiik@viljandivald.ee
Kauba 9, Viljandi

Reelika Soovik laste heaolu spetsialist lastekaitsealased tegevused ** Vastuvõtt kokkuleppel

Tel. 510 6948
reelika.soovik@viljandivald.ee 
Kauba 9, Viljandi

Riina Pürg Psühholoog psühholoogiline nõustamine ja pereteraapia Viljandi vald Vastuvõtt kokkuleppel 

Tel. 526 2783
riina.purg@viljandivald.ee 
Kauba 12, Viljandi

 

* Aidu, Anikatsi, Holstre, Jakobimõisa, Järveküla, Kalbuse, Kannuküla, Kassiküla, Kibeküla, Kivilõppe, Koidu, Kuressaare, Kärstna, Luiga, Maltsa, Marjamäe, Metsla, Muksi, Mustapali, Mustla, Mõnnaste, Pahuvere, Paistu, Pikru, Porsa, Pulleritsu, Põrga, Raassilla, Riuma, Roosilla, Ruudiküla, Soe, Sooviku, Suislepa, Sultsi, Tagamõisa, Tarvastu, Tinnikuru, Tömbi, Unametsa, Vanausse, Vasara, Veisjärve, Viisuküla, Vilimeeste, Villaküla, Vooru, Väluste, Ämmuste, Ülensi. 

** Eesnurga, Jõeküla, Järtsaare, Kaavere, Kolga-Jaani, Kuudeküla, Lalsi, Leie, Loime, Lätkalu, Meleski, Moori, Mähma, Odiste, Oiu, Oorgu, Otiküla, Parika, Rebaste, Ridaküla, Saarepeedi, Surva, Taganurga, Tusti, Tõnissaare, Tõnuküla, Tänassilma, Uusna, Vaibla, Valma, Vana-Võidu, Vanavälja, Viiratsi alevik, Vissuvere. 

*** Aindu, Alustre, Auksi, Heimtali, Hendrikumõisa, Intsuküla, Jämejala, Karula, Kiini, Kiisa, Kingu, Kokaviidika, Kookla, Laanekuru, Leemeti, Lolu, Loodi, Marna, Matapera, Mustivere, Mäeltküla, Peetrimõisa, Pinska, Pirmastu, Puiatu, Päri, Pärsti, Ramsi alevik, Raudna, Rebaseküla, Rihkama, Saareküla, Savikoti, Sinialliku, Taari, Tobraselja, Tohvri, Turvaküla, Tõrreküla, Vanamõisa, Vardiküla, Vardja, Verilaske, Võistre, Väike-Kõpu, Välgita.