Tunnustati teenekaid sotsiaaltöö juhte

Viljandi vald tähistas rahvusvahelist sotsiaaltöö päeva 11. märtsil Viljandi Kutseõppekeskuses, kus tunnustati tublisid sotsiaaltöö juhte. 

 

Viljandi valla poolt said tunnustuse osaliseks Kärstna Hooldekodu juhataja Ly Kirt ja Kolga-Jaani Hooldekodu juhataja Eda Protsin, kes mõlemad on oma juhitavat hooldekodu südamega arendanud ja teinud suure töö renoveeritud hooldekodule tegevusloa saamiseks. 

Pärsti Pansionaadi tervishoiuspetsialist Ene Koitla sai tunnustuse pansionaadi renoveerimisele kaasa aitamise, eduka meeskonna kaasamise ning tegevusplaanide loomise ja rakendamise eest. 

Abivallavanem Ene Saart tunnustati hindamatu panuse eest Viljandi valla ja maakonna sotsiaaltöö arendamisse, uute ideede ja projektide elluviimise eest ning julguse eest teha raskeid otsuseid. Ene Saar on märganud ja toetanud alati oma valla inimesi ning koostööpartnereid. 

Viljandi vallavalitsuse hoolekande koordinaator Luule Vitsur sai tunnustuse südamega tehtud töö eest vallakodanike elujärje parandamisel, hoolimise ja kiire sekkumise eest abivajajate märkamisel. Samuti suure panuse eest positiivse töökeskkonna loomisel ja uute töötajate väljaõpetamisel.

Tänusõnad laususid vallavanem Alar Karu, vallavolikogu sotsiaalkomisjoni esimees Mare Pariis ja valla sotsiaalnõunik Irma Väre.  

Vallavanem tõdes, et 2019. aasta oli meie valla sotsiaalvaldkonnas edukas aasta. „Kõik hooldekodud on saanud suured investeeringud olemasolevatesse majadesse ja Pärsti pansionaadis on ehitustööd veel pooleli," märkis Alar Karu.  

Meeleolukal üritusel esines laulja ja jutuvestja Kairi Leivo ning tantsujooga entusiast Anu Sööt.  

Autor: Kaarel Kesamaa,

         avalike suhete spetsialist

Foto: Kaarel Kesamaa

Foto allkiri: Valla tunnustuse said Eda Protsin, Ene Saar, Ly Kirt ja Luule Vitsur. Fotol puudub Ene Koitla.