UUDISED JA TEATED

Viljandi valla lasteaed Päikesekiir võtab alates 7. novembrist tööle lasteaiaõpetaja (1,0 ametikohta)

18.10.2019

Palume saata avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad 31. oktoobriks 2019.a. meiliaadressile astra.jamnes@viljandivald.ee või aadressile Kannikmäe tee 18, Päri küla, Viljandi ...  Loe edasi »

Viljandi valla õpetajate päeva tänuüritus toimus Mustla Rahvamajas

14.10.2019

Viljandi vald tänas oma õpetajaid 3. oktoobril Mustla rahvamajas toimunud tänuüritusel. Suurt galeriid sündmusel tehtud fotodest näed siit. Et tunnustada Viljandi valla koolide ja lasteaedade õpetajaid, haridusasutuste juhte, tugispetsialiste, treenereid, huvihariduse spetsialiste, kelle töö ja i...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma