UUDISED JA TEATED

Pärsti Pansionaadi rekonstrueerimise projekteerimine (viitenumber 201030)

15.10.2018

Viljandi Vallavalitsus on avaldanud Riigihangete registris lihthanke Pärsti Pansionaadi rekonstrueerimise projekteerimine (viitenumber 201030) Hankija: Viljandi Vallavalitsus Hankelepingu kestus: 5...  Loe edasi »

OSKUS ÕPPIDA ON ELUKS VAJALIK

15.10.2018

25. septembril toimus Heimtali põhikoolis Viljandimaa selleaastane 6. klasside õpioskuste võistlus. Läbiviimiseks kasutasime spordihoone saali ja klasse. Kohal oli 17 võistkonda, kokku 80 õpilast 5.-6. klassidest. Võistkondadel tuli kolmes toas lahendada eriilmelisi ülesandeid. Varia toas olid ül...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma


RSS feed