UUDISED JA TEATED

HANGE: Pärsti lasteaia renoveerimine

17.09.2019

Hanke eesmärk Viljandi vald, Pärsti küla, Pärsti lasteaia eriosade (küte, ventilatsioon, vesi- ja kanalisatsioon, elekter) projekteerimiseks. Pärsti lasteaed asub Pärsti mõisas, Viljandi vallas, Mõ...  Loe edasi »

Loodis tähistati Balti keti aastapäeva

16.09.2019

23. augustil tähistati Viljandi vallas Loodi külas Balti keti tamme juures Balti keti 30. aastapäeva. Kaasiku talu maadele istutati tamm 1999. aasta 23. augustil, kui tähistati Balti keti kümnendat aastapäeva samalaadse üritusega vallavalitsuse eestvõtmisel. Sellel aastal oli mälestusürituse korr...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma