UUDISED JA TEATED

1. novembrist lõpetab tegevuse Uusna postipunkt ja 19. novembrist Puiatu ja Saarepeedi postipunktid

22.10.2018

Posti- ja pakiteenus Viljandimaal Seoses vähese külastatavusega lõpetab 1. novembrist tegevuse Uusna postipunkt ja 19. novembrist Puiatu ja Saarepeedi postipunktid. Postiteenuse kadumist pole aga p...  Loe edasi »

Linnamäe talu uue lauda seinu katavad lehmapildid

16.10.2018

Septembri esimesel reedel avas Linnamäe talu Mustla lähedal Sooviku külas uue lauda, kuhu mahub 320 lehma. Loomad on pärit kolmest lähestikku asuvast talust. Lisaks Linnamäe talu sajale lehmale said moodsasse lauta ka naabertalude Väluste PL ja Vaigu Farmi loomad. Kõigi laudad olid amortiseerunu...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma


RSS feed