UUDISED JA TEATED

Ilmunud on septembrikuu Viljandi Valla Teataja

13.09.2019

Lk 3 saab lugeda Viljandi ja Minden-Lübbecke sõprussuhetest Lk 5-6 kooliminejad ja esimeste klasside klassipildid Lk 8 Järg augustikuus ilmunud loole "Kui ostad kinnisvara" Elektroonilist valla leh...  Loe edasi »

Jämesoolevähi sõeluuringus osalemisega võid päästa oma elu

11.09.2019

Eestis haigestub igal aastal ligi tuhat inimest salakavalasse haigusesse, mis endast alguses märku ei anna ning mille kulg on reeglina aeglane ja hiiliv. See tähelepanu vajav raske haigus on jämesoolevähk. Kõige enam esineb seda 60–69-aastastel meestel ja naistel. Jämesoolevähki on aga võimalik e...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma