UUDISED JA TEATED

Uusna lasteaed otsib lasteaiaõpetajat (0,5 ametikohta)

20.06.2019

Uusna lasteaed Tõruke võtab konkursi korras tööle tähtajalise lepinguga lasteaiaõpetaja (0,5 ametikohta). Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada 14. augustiks e-posti aadres...  Loe edasi »

Viiratsi kaugküttesüsteem sai tunnustusmärgise "Tõhus kaugküte"

23.05.2019

Eesti jõujaamade ja kaugkütte ühingu (EJKÜ) aastakonverentsil „Ressursitõhus võrguenergia 2030"anti üle tunnustusmärke energiatõhusatele kaugküttesüsteemidele. Advenile anti tunnustus seitsmele võrgupiirkonnale üle Eesti ning lisaks värskendati juba olemasolevaid märgiseid. Adven Eesti tegevjuhi...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma