UUDISED JA TEATED

Viljandi valla ettevõtja - just sinu reklaam võib olla Viljandi valla 2019. aasta kalendris!

16.11.2018

Pakume soodsat võimalust jõuda tuhandetesse kodudesse - piisab vaid sellest, kui osta reklaami Viljandi valla 2019. aasta kalendrisse, mis potsatab uue aasta alguses kõikidesse Viljandi valla terri...  Loe edasi »

Kalmetu ja Heimtali õpilased pääsevad kodukandi tööandjate tagaruumidesse

09.11.2018

KredEx viib Kalmetu ja Heimtali põhikoolide õpilased Viljandimaa ettevõtetesse, et anda noortele võimalus tutvuda kodukandi tööandjatega. KredExi Karjääriretkede raames avaneb 9. klassidele võimalus külastada ühe päeva jooksul kolme ettevõtte - Toom Tekstiil, Oskat LT ja Combimill tegevustega. 9....  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma


RSS feed