UUDISED JA TEATED

Viljandi Vallavalitsus korraldab eelläbirääkimistega pakkumise Ulge puhkeala rendile andmiseks

18.04.2019

Viljandi Vallavalitsus korraldab eelläbirääkimistega pakkumise Ulge puhkeala(katastritunnus 32802:003:001) rendile andmiseks. Pakkumuste esitamise tähtaeg on 07.05.2019 kell 10.00. Eelläbirääkimis...  Loe edasi »

Tarvastu ja Tõrva jalgpallurid ühendasid jõud

16.04.2019

Möödunud hooajal osales FC Tarvastu esindusmeeskond jalgpalli Eesti meistrivõistluste III liigas, kus saavutati 3. koht. Uuel hooajal on FC Tarvastu ja JK Tõrva otsustanud jõud ühendada, et minna edasi ühtse klubina nimega FC Tarvastu/JK Tõrva ÜM – seda nii laste kui ka esindusmeeskondade arvestu...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma