UUDISED JA TEATED

Heimtali Põhikool võtab tööle õpetajad

13.12.2019

Heimtali Põhikool võtab konkursi korras tööle: I kooliastme klassiõpetaja (1,0 ametikohta) abiõpetaja (1,0 ametikohta ära oleva töötaja asendamiseks). Kõikidel ametikohtadel soovitav eripedagoogili...  Loe edasi »

Laste edusammud panevad õpetaja silmad särama

13.12.2019

Tänavu Viljandi valla aasta õpetaja tiitli saanud Tarvo Prinzmann toimetab Heimtali põhikoolis 2011. aasta sügisest. Ta innustab oma töösse suhtumise ja mitmekülgsete huvidega õpilasi olema loovad, töökad, korrektsed ja põhjalikud. Heimtali Põhikooli tööõpetuse õpetaja ja 6. klassi juhataja Tarv...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma