UUDISED JA TEATED

Saarepeedi kool otsib oma kollektiivi eripedagoogi ja loodusainete õpetajat

26.03.2019

2019/2020 õppeaastal ootavad 110 silmapaari Saarepeedi kooliperre eripedagoogi ja loodusainete õpetajat. Sooviavaldus, elulookirjeldus ja kvalifikatsioonile vastavad dokumendid palume saata hiljem...  Loe edasi »

Väikese gümnaasiumi kaitseks

15.03.2019

Viimastel nädalatel on palju kõneainet pakkunud maal asuvate gümnaasiumide jätkusuutlikkus. 28. veebruari Sakala kirjutab : „Aastaid tagasi ise Mustlas kooli juhtinud Küttis nentis, et 30 õpilasega gümnaasium võib olla halb õpilastele ning kallis omavalitsusele." Kuulasin üle Viljandi vallavoliko...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma