UUDISED JA TEATED

Kutsume Teid osalema üle-eestilises uuringus „Eesti üle 35-aastaste täiskasvanute suutervise seisukorra kaardistamine”

11.12.2019

Uuringuga liitudes on Teil võimalik saada: • tasuta hammaste ja suuõõne läbivaatus • soovitused ja nõuanded Teie hammaste ja suutervise osas (raviprotseduure uuringu ajal ei tehta) • soovi korr...  Loe edasi »

President veetis päeva meie vallas

28.11.2019

President Kersti Kaljulaid sõitis oktoobrikuu viimasel päeval Viljandi valda, kus ta tutvus lüpsifarmi, kooli ja lasteaiaga ning vestles volikogu liikmetega. 31. oktoobri külaskäik sai alguse uue robotlüpsilaudaga Muraka Farmis, kus selle omanik Karmo Männik näitas presidendile 145-pealist piimak...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma