UUDISED JA TEATED

Viljandi Vallavalitsus võtab teenistusse KESKKONNASPETSIALISTI

25.06.2019

Peamised ametiülesanded: jäätmehoolduse korraldamine ja jäätmevaldajate registri pidamine; hulkuvate loomade püüdmise korraldamine; keskkonnajärelevalve teostamine; jäätme-, vee-erikasutus- ja õhus...  Loe edasi »

Puiatu 420 - endiste ja praeguste puiatlaste ja kooli vilistlaste ning töötajate kokkutulek

21.06.2019

Endised ja praegused puiatlased! Endiste ja praeguste puiatlaste ja kooli vilistlaste, töötajate kokkutulek toimub 22.juunil. Kell 12.00 - registreerimine, kohtumised, avatud endine koolimaja ( kuni 16 ni), esimene ringsõit Puiatus Kell 14.00 - teine ringsõit Puiatus, võimalus rahvamaja õuel ein...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma