UUDISED JA TEATED

Teadaanne! Poka-Saaremõisa tee on ajutiselt suletud!

15.10.2019

Täiendatud: tee läbitavus taastatakse 15.10.2019 hiljemalt kell 19.00. Seoses Viljandi Vallavalitsuse väliõppusega „Tee läbitavuse taastamine" on ajutiselt suletud Poka-Saaremõisa tee. Stsenaariumi...  Loe edasi »

Viljandi valla õpetajate päeva tänuüritus toimus Mustla Rahvamajas

14.10.2019

Viljandi vald tänas oma õpetajaid 3. oktoobril Mustla rahvamajas toimunud tänuüritusel. Et tunnustada Viljandi valla koolide ja lasteaedade õpetajaid, haridusasutuste juhte, tugispetsialiste, treenereid, huvihariduse spetsialiste, kelle töö ja isiklik eeskuju on kaasa aidanud noorte kujunemisele ...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma