UUDISED JA TEATED

Hange: Tarvastu ordulinnuse varemete (mälestis reg. nr. 14673) konserveerimise III etapp

22.04.2019

Pakkumuse koostamise aluseks on Koolmeistri OÜ (Alo Peebo) koostatud „Tarvastu ordulinnuse varemete (mälestis reg. nr. 14673) III etapi muinsuskaitse tehniline uuring, muinsuskaitse eritingimused j...  Loe edasi »

Viljandimaa bändide päev elab ja hoiab oma väärtusi

22.04.2019

Märtsikuu sündmuste avalöök Saarepeedi hubases rahvamajas oli 2. märtsi õhtul toimunud 22. Viljandimaa bändide päev. Tegemist on tantsumuusikat viljelevat koosseisude mõõduvõtmisega. Sel korral astusid lavalaudadel üles kaheksa bändi Viljandimaalt ja üks Tartust. Ja nagu traditsiooniks on saanud,...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma