UUDISED JA TEATED

Viljandimaa Mäeltküla Tööstusparki ja Suure-Jaani tööstusala tutvustav kontaktseminar toimub 08. augustil

16.07.2019

Hea ettevõtja! Oled oodatud osalema Viljandimaal asuva Mäeltküla Tööstuspargi ja Suure-Jaani tööstusala tutvustavale kontaktseminarile 08. augustil kell 14-17 Grand Hotel Viljandi suures konverent...  Loe edasi »

Üleskutse mälestuste jäädvustamiseks!

21.06.2019

Miks kirjutada oma elulugu ja mälestusi? Olen tegelenud 30 aastat sugupuude koostamisega. Minu isiklikus arvutis on andmeid üle 200 000 isiku kohta, kes on umbes 300 aasta jooksul peamiselt Viljandimaal elanud. Enamjaolt koosneb uurimus ritta pandud arvudest ja faktidest. Kui huvitav on teil luge...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma