UUDISED JA TEATED

Vana-Võidu ja Uusna lasteaeda võetakse tööle logopeed

17.01.2020

Vana-Võidu Lasteaeda ja Uusna Lasteaeda võetakse tööle logopeed. Vana-Võidu lasteaias koormus 0,3 ametikohta ja Uusna Lasteaias koormus 0,5 ametikohta. Avaldus, CV ja kvalifikatsiooninõuetele vast...  Loe edasi »

Saariku talu herefordid saavad uhiuue lauda

17.01.2020

Uue aasta esimesel reedel olid sõbrad, naabrid ja koostööpartnerid kogunenud Tarvastu Saariku mahetallu, et avada seal uus laut, millest oli juba ammu puudust tuntud. Perenaise Tiia Kleini sõnul on uues laudas 967,2 m2 pinda ja see mahutab kuni 150 veist, seega saab talu ammlehma karja suurendada...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Tartu vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma