UUDISED JA TEATED

PRIA toetab noori ettevõtjaid kuni 40 000 euroga

19.08.2019

PRIAs algab juba 21. augustil põllumajandusliku tegevusega alustava noore ettevõtja toetuse taotluste vastuvõtt. Maksimaalne toetussumma on kuni 40 000 € ühe taotleja kohta. Neljas taotlusvoor toim...  Loe edasi »

Külade päeval oli toredat meelelahutust ja vilgast kauplemist

12.08.2019

Viljandi valla külarahvas kogunes 13. juulil Võrtsjärve ääres Ulgel, et koos mõnusalt aega veeta, laulda-tantsida ja kohalikku väärt kaupa osta. Päikesepaisteline ilm meelitas Võrtsjärve äärde hulgaliselt nii suuri kui ka väikesi, kes sammusid lippude ja külasiltidega reipalt Ulge puhkeala laulu...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma