UUDISED JA TEATED

Tarvastu Muusika- ja Kunstikool võtab 2019/2020 õppeaastal tööle kunstiõpetaja (asendaja lapsehoolduspuhkuse ajaks)

14.06.2019

Tarvastu Muusika- ja Kunstikool võtab 2019/2020 õppeaastal tööle kunstiõpetaja (asendaja lapsehoolduspuhkuse ajaks). Konkureerimiseks saata avaldus, CV ja haridust tõendavad dokumendid 26. juuniks ...  Loe edasi »

Viiratsi kaugküttesüsteem sai tunnustusmärgise "Tõhus kaugküte"

23.05.2019

Eesti jõujaamade ja kaugkütte ühingu (EJKÜ) aastakonverentsil „Ressursitõhus võrguenergia 2030"anti üle tunnustusmärke energiatõhusatele kaugküttesüsteemidele. Advenile anti tunnustus seitsmele võrgupiirkonnale üle Eesti ning lisaks värskendati juba olemasolevaid märgiseid. Adven Eesti tegevjuhi...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma