UUDISED JA TEATED

Viljandi vald – kuidas edasi?

23.08.2019

Viljandi valla arengukava ja eelarvestrateegia tutvustamine. Rahvaga kohtuvad ja Viljandi valla tuleviku üle arutavad vallavalitsuse ja volikogu esindajad. 29. august kell 18 Kolga-Jaani raamat...  Loe edasi »

Külade päeval oli toredat meelelahutust ja vilgast kauplemist

12.08.2019

Viljandi valla külarahvas kogunes 13. juulil Võrtsjärve ääres Ulgel, et koos mõnusalt aega veeta, laulda-tantsida ja kohalikku väärt kaupa osta. Päikesepaisteline ilm meelitas Võrtsjärve äärde hulgaliselt nii suuri kui ka väikesi, kes sammusid lippude ja külasiltidega reipalt Ulge puhkeala laulu...  Loe edasi »

Viljandi vald

Viljandi maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. 2017. a sügisel liitusid Viljandi vallaga ka Kolga-Jaani ja Tarvastu vald.

Peale Viljandi linna on naabriteks veel Põhja-Sakala vald, Põltsamaa vald, Elva vald, Tõrva vald ja Mulgi vald. Viljandi vald piirneb kirdeosas Võrtsjärvega, mis on Eesti suurim sisejärv.

Valma