Kontaktid

PALUME VALLAVALITSUSE AMETNIKEGA KOHTUMISEKS EELNEVALT TELEFONI VÕI E-POSTI TEEL AEG KOKKU LEPPIDA!

Turvalisuse kaalutlusel ja meie kõigi tervise kaitseks toimub vastuvõtt ainult eelregistreerimisega!

Kuigi eelnevalt kokkulepitud ajal on võimalik ametnikega kohtuda, soovitame mõelda, ehk on võimalik oma asjad korda ajada e-posti või telefoni teel.

Avaldused jt. dokumendid saab saata digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile viljandivald@viljandivald.ee, e-vormi kaudu kodulehelt www.viljandivald.ee või jätta paberkandjal vallamaja või teenuskeskuse postkasti.

Täname koostöö ja mõistva suhtumise eest!

Sekretäri telefon 5303 5482

 
Avaldused saab saata elektroonselt allkirjastatuna e-posti aadressile viljandivald@viljandivald.ee, e-vormi kaudu kodulehelt, saata või jätta paberkandjal postkasti.
 
Täname koostöö ja mõistva suhtumise eest!

 

 
Registrikood: 75038606
Aadress:  Kauba tn 9, Viljandi linn, 71020, Viljandimaa
Telefon: 5303 5482
 

Arvelduskontod

  • SEB Pank EE231010302005452008 
  • Swedbank EE062200221029282691 
  • Coop EE344204278618016900
  • LHV EE977700771005111870
 
Tööaeg
E,T,K  8.00-16.30
N 8.00-18.00
R 8.00-15.00
Lõuna 12.00-12.30 
 
CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Abivallavanem Irma Väre 5071370
Abivallavanem Alvar Pähkel 5134015
Siseaudiitor Anna Netšajeva 58876039
Avalike suhete nõunik Martin Raid 5306 2108
Avalike suhete spetsialist Raivo Lott 5304 2447

Kantselei

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallasekretär Reet Pramann 57854520 Vastuvõtt: N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Sekretär Kai Toss 5303 5482
Sekretär Tiina Almers 5204216
Jurist Heli Kannes 4350153
Jurist Gerly Sankovski 4351416
Spetsialist Karmen Küünal Paltser 4350113
Spetsialist Ülle Riiner 4350121
Personalispetsialist Iren Jõeleht 4350137
Arhivaar (Rahvastikutoimingud) Sirje Lamp 4350136
Infotehnoloogia spetsialist Ott Põder 5248953

Majandusvaldkond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Majandusnõunik Mati Valli 5091772
Majanduse peaspetsialist Rivo Aren 5156678
Ehitusnõunik Evelin Paistu 5305 7516
Kinnisvaranõunik Avo Dimitrijev 515 5219
Ehitusspetsialist Margus Hütt 53510533 Vastuvõtt: T 9.00-12.00; N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Ehitusspetsialist Merike Kahk 53086877 Vastuvõtt: T 9.00-12.00; N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Ehitusspetsialist Jaana Arakas 4350154 Vastuvõtt: T 9.00-12.00; N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Maakorraldaja Väino Paas 4350135 Vastuvõtt: T 9.00-12.00; N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Maaspetsialist Elis Sild 5854 0551
Teedespetsialist Karl Õigus 5223550 Vastuvõtt: N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Planeeringuspetsialist Raivo Laidma 58855537 Vastuvõtt: N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Projektispetsialist Indrek Talts 4351822
Keskkonnaspetsialist Liisa Kaasik 53011640
Arendusspetsialist Katrin Reimo 4350159

Sotsiaalvaldkond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Sotsiaalnõunik Luule Vitsur 53041166
Hoolekande juht Siret Sarv 57874657
Sotsiaaltöö spetsialist Sirli Toom 5127988
Sotsiaaltöö spetsialist Ragna Ruukel 5123120
Sotsiaaltöö spetsialist Hanneli Vanamb 51983202
Eestkostespetsialist Aive Aalup 5061586
Eestkostespetsialist Kati Narusberg 53011316
Lastekaitse peaspetsialist Heili Rohtla 53405357
Lastekaitsespetsialist Catherine Grünbaum 53078882
Lastekaitsespetsialist Merli Lepik 525 4077
Lastekaitsespetsialist Merilin Tops 510 6948
Sotsiaaltöö spetsialist Astrid Viinapuu (Tarvastu Teenuskeskus) 5176711
Sotsiaaltöö spetsialist (Kolga-Jaani ja Leie piirkond) Õnne Raamat 59199906
Eestkostespetsialist Keddi Jürgen Teenistussuhe ajutiselt peatatud
Psühholoog Riina Pürg 526 2783

Haridus- ja kultuurivaldkond (asukoht Vaksali tn 2 Viljandi linn)

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Haridus ja kultuurinõunik Anne Põldsaar 4350124
Haridusspetsialist Urmo Reitav 5309 8481
Noorsootööspetsialist Are Tints 57870315
Kultuurispetsialist Jana Seeba 5300 9345
Spordispetsialist Mati Adamson 518 0549
Koolipsühholoog Natalia Rediskina 5326 9767
Spordispetsialist Kevin Paavo Teenistussuhe ajutiselt peatatud

Finantsvaldkond (asukoht Vaksali tn 2 Viljandi linn)

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsnõunik Tiina Jaksi 4350133 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Pearaamatupidaja Annika Mätas 53019505 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Airi Akel 4350132 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Urve Siilaberg 4350157 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Merit Plaamus 4350131 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Enna Kralla 4350158 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Aet Viljak 4350119 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi

Tarvastu teenuskeskus (Posti 52e, Mustla alevik, Viljandimaa)

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Majandusnõunik Mati Valli 5091772
Sekretär Tiina Almers 5204216
Sotsiaaltöö spetsialist Astrid Viinapuu 5176711 Vastuvõtt: T 13.00 – 16.30 N 9.00 – 12.00 Muul ajal - kokkuleppel

Kolga-Jaani teenuskeskus (Viljandi mnt 6, Kolga-Jaani alevik, Viljandimaa)

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Majanduse peaspetsialist Rivo Aren 5156678
Sotsiaaltöö spetsialist Õnne Raamat 59199906

Palgaandmed

Vastavalt avaliku teenistuse seaduse paragrahvile 119 avalikustatakse alates 2015. aastast ametnike palgaandmed avaliku teenistuse kesksel veebilehel.

Viljandi Vallavalitsuse ametiasutuse palgajuhend