Kontaktid

PALUME VALLAVALITSUSE AMETNIKEGA KOHTUMISEKS EELNEVALT TELEFONI VÕI E-POSTI TEEL AEG KOKKU LEPPIDA!

Turvalisuse kaalutlusel toimub vastuvõtt eelregistreerimisega.

Kuigi eelnevalt kokkulepitud ajal on võimalik ametnikega kohtuda, soovitame mõelda, ehk on võimalik oma asjad korda ajada e-posti või telefoni teel.

Avaldused jt. dokumendid saab saata digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile viljandivald@viljandivald.ee, e-vormi kaudu kodulehelt www.viljandivald.ee või jätta paberkandjal vallamaja või teenuskeskuse postkasti.

Täname koostöö ja mõistva suhtumise eest!

Sekretäri telefon 5303 5482

 
 
 
 
Registrikood: 75038606
Aadress:  Kauba tn 9, Viljandi linn, 71020, Viljandimaa
Telefon: 5303 5482
 

Arvelduskontod

  • SEB Pank EE231010302005452008 
  • Swedbank EE062200221029282691 
  • Coop EE344204278618016900
  • LHV EE977700771005111870
 
Tööaeg
E,T,K  8.00-16.30
N 8.00-18.00
R 8.00-15.00
Lõuna 12.00-12.30 
 

Kontaktid

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Alar Karu 517 2437 alar.karu@viljandivald.ee  
Abivallavanem Irma Väre 507 1370 irma.vare@viljandivald.ee  
Abivallavanem Alvar Pähkel 513 4015 alvar.pahkel@viljandivald.ee  
Siseaudiitor Anna Netšajeva 5887 6039 anna.netsajeva@viljandivald.ee  

Kantselei

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo

Vallasekretär

Reet Pramann 5785 4520 reet.pramann@viljandivald.ee  
Sekretär Kai Toss 5303 5482 kai.toss@viljandivald.ee  
Sekretär (Rahvastikutoimingud) Tiina Almers 520 4216 tiina.almers@viljandivald.ee  
Kommunikatsioonijuht Rain Porss 5306 2108 rain.pross@viljandivald.ee  
Avalike suhete spetsialist Raivo Lott 5304 2447 raivo.lott@viljandivald.ee  
Jurist Heli Kannes 5388 9820 heli.kannes@viljandivald.ee  
Jurist Gerly Sankovski 5345 9560 gerly.sankovski@viljandivald.ee  
Spetsialist Karmen Küünal Paltser 5347 4403 karmen.paltser@viljandivald.ee  
Spetsialist (andmekaitse spetsialisti ülesannete täitmine) Ülle Riiner 5399 0690 ylle.riiner@viljandivald.ee  
Personalispetsialist Iren Jõeleht 5331 2400 iren.joeleht@viljandivald.ee  
Infotehnoloogia spetsialist Ott Põder 524 8953 ott.poder@viljandivald.ee   
Spetsialist Toomas Tikk 5326 8468 toomas.tikk@viljandivald.ee   

Haldusosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Haldusosakonna juht Mati Valli 509 1772 mati.valli@viljandivald.ee  
Kinnisvara haldur Rivo Aren 515 6678 rivo.aren@viljandivald.ee  
Kinnisvara haldur Avo Dimitrijev 515 5219 avo.dimitrijev@viljandivald.ee  
Teedespetsialist Karl Õigus 522 3550 karl.oigus@viljandivald.ee  
Keskkonnaspetsialist Liisa Kaasik     Teenistussuhe ajutiselt peatatud

Ehitusosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Ehitusosakonna juht Evelin Paistu 5305 7516 evelin.paistu@viljandivald.ee  
Arengu- ja hankepeaspetsialist Indrek Talts 5383 6001 indrek.talts@viljandivald.ee  
Ehitusspetsialist Margus Hütt 5351 0533 margus.hytt@viljandivald.ee  
Ehitusspetsialist Merike Kahk 5308 6877 merike.kahk@viljandivald.ee  
Ehitusspetsialist Jaana Arakas 5399 6761 jaana.arakas@viljandivald.ee  
Maaspetsialist Väino Paas 5302 7403 vaino.paas@viljandivald.ee  
Maaspetsialist Elis Sild 5854 0551 elis.sild@viljandivald.ee  
Planeeringuspetsialist Raivo Laidma 5885 5537 raivo.laidma@viljandivald.ee  

Sotsiaalosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Sotsiaalosakonna juht Luule Vitsur 5304 1166 luule.vitsur@viljandivald.ee  
Täisealiste heaolu peaspetsialist        
Sotsiaaltöö spetsialist Sirli Toom 512 7988 sirli.toom@viljandivald.ee  
Sotsiaaltöö spetsialist Ragna Ruukel 512 3120 ragna.ruukel@viljandivald.ee  
Sotsiaaltöö spetsialist Hanneli Vanamb 5198 3202 hanneli.vanamb@viljandivald.ee  
Sotsiaaltöö spetsialist (Tarvastu Teenuskeskus) Astrid Viinapuu 517 6711 astrid.viinapuu@viljandivald.ee  
Sotsiaaltöö spetsialist (Kolga-Jaani ja Leie piirkond) Õnne Raamat 5919 9906 onne.raamat@viljandivald.ee  
Eestkostespetsialist Aive Aalup 506 1586 aive.aalup@viljandivald.ee  
Eestkostespetsialist Heli Insler 5301 1316 heli.insler@viljandivald.ee  
Laste heaolu peaspetsialist Heili Rohtla 5340 5357 heili.rohtla@viljandivald.ee  
Laste heaolu spetsialist Catherine Grünbaum 5307 8882 catherine.grynbaum@viljandivald.ee  
Laste heaolu spetsialist Merli Lepik 525 4077 merli.lepik@viljandivald.ee  
Psühholoog Riina Pürg 526 2783 riina.purg@viljandivald.ee  
Laste heaolu spetsialist Merilin Tops     Teenistussuhe ajutiselt peatatud
Eestkostespetsialist Keddi Jürgen     Teenistussuhe ajutiselt peatatud

Haridus- ja kultuuriosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Haridus-ja kultuuriosakonna juht Anne Põldsaar 5330 0195 anne.poldsaar@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Haridusspetsialist Lilian Vorobjov 5309 8481 lilian.vorobjov@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Noorsootööspetsialist Are Tints 5787 0315 are.tints@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Kultuurispetsialist Evelyn Härm 5300 9345 evelyn.harm@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Spordispetsialist Mati Adamson 518 0549 mati.adamson@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Koolipsühholoog Natalia Rediskina 5326 9767 natalia.rediskina@viljandivald.ee  
Kogukonnatöö spetsialist Katrin Reimo 5323 3745 katrin.reimo@viljandivald.ee  
Spordispetsialist Kevin Paavo     Teenistussuhe ajutiselt peatatud

Finantsosakond

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsosakonna juht Tiina Jaksi 5355 3214 tiina.jaksi@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Pearaamatupidaja Aet Viljak 5301 9505 aet.viljak@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Raamatupidaja Airi Akel 5350 0667 airi.akel@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Raamatupidaja Urve Siilaberg 5357 5309 urve.siilaberg@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Raamatupidaja Merit Plaamus 5335 8175 merit.plaamus@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Raamatupidaja Enna Kralla 5354 1445 enna.kralla@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi
Raamatupidaja Lily Hansen 5343 3776 lily.hansen@viljandivald.ee Vaksali tn 2 Viljandi

Tarvastu teenuskeskus (Posti 52e, Mustla alevik, Viljandimaa)

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Haldusosakonna juht Mati Valli 509 1772 mati.valli@viljandivald.ee  
Sekretär (Rahvastikutoimingud) Tiina Almers 520 4216 tiina.almers@viljandivald.ee Vastuvõtt kokkuleppel
Sotsiaaltöö spetsialist Astrid Viinapuu 517 6711 astrid.viinapuu@viljandivald.ee Vastuvõtt: T 13.00 – 16.30 N 9.00 – 12.00 Muul ajal - kokkuleppel
Laste heaolu spetsialist Catherine Grünbaum 5307 8882 catherine.grynbaum@viljandivald.ee  

Kolga-Jaani teenuskeskus (Viljandi mnt 6, Kolga-Jaani alevik, Viljandimaa)

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Kinnisvara haldur Rivo Aren 515 6678 rivo.aren@viljandivald.ee  
Sotsiaaltöö spetsialist Õnne Raamat 5919 9906 onne.raamat@viljandivald.ee  
 

Palgaandmed

Vastavalt avaliku teenistuse seaduse paragrahvile 119 avalikustatakse alates 2015. aastast ametnike palgaandmed avaliku teenistuse kesksel veebilehel.

Viljandi Vallavalitsuse ametiasutuse palgajuhend