Kontaktid

Registrikood: 75038606
Aadress:  Kauba tn 9, Viljandi linn, 71020, Viljandimaa
Telefon: 435 0110
 
SEB Pank  EE231010302005452008
Swedbank  EE062200221029282691
 
Alates 01. juulist 2019 võtab Viljandi Vallavalitsus vastu ainult e-arveid. Viljandi Vallavalitsuse e-arvete vastuvõtmise teenusepakkuja on FITEK.

Tööaeg
E,T,K  8.00-16.30
N 8.00-18.00
R 8.00-15.00
Lõuna 12.00-12.30 
 
 
CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Alar Karu 4350111; 5172437
Abivallavanem Ene Saar 4350150; 5070846
Abivallavanem Rein Anton 5115422
Avalike suhete nõunik Made Laas 53058044
Siseaudiitor Anna Netšajeva 4350143

Kantselei

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Sekretär- asjaajaja Kai Toss 4350110
Teabespetsialist Kati- Katri Koppel 4350112
Vallasekretär Anneli Lihulinn 4350114 Vastuvõtt:
N 9.00-12.00;
13.00-18.00
Vallasekretäri abi Karmen Küünal Paltser 4350113
Jurist Inge Tiido 4350137 Vastuvõtt:
N 9.00-12.00;
13.00-18.00
Jurist Heli Kannes 4350153
Arhivaar Sirje Lamp 4350136 Vastuvõtt tööaegadel
Spetsialist Ülle Riiner 4350121
Infotehnoloogia spetsialist Ott Põder 5248953
Rahvastikutoimingute spetsialist Sirje Lamp 4350136 Teenistuskoht täitmata, asendab Sirje Lamp
Jurist Gerly Sankovski - Teenistussuhe
peatatud

Majandusvaldkond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Majandusnõunik Mati Valli 5091772
Ehitusnõunik Elo Talvoja 53057516 Vastuvõtt T 9.00-12.00, N 9.00-12.00 ja 13.00-18.00
Ehitusspetsialist Jaana Arakas 4350154 Vastuvõtt: T 9.00-12.00;
N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Ehitusspetsialist Merike Kahk 4350125 Vastuvõtt: T 9.00-12.00;
N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Ehitusspetsialist Margus Hütt 53510533 Vastuvõtt T 9.00-12.00, N 9.00-12.00 ja 13.00-18.00
Peamaakorraldaja Ülle Moll 4350135 Vastuvõtt T 9.00-12.00, N 9.00-12.00 ja 13.00-18.00
Maakorraldaja Mall Ingermaa 58540551 Vastuvõtt: T 9.00-12.00;
N 9.00-12.00; 13.00-18.00
teedespetsialist Karl Õigus 5223550 Vastuvõtt: N 9.00-12.00
13.00-18.00
Planeeringuspetsialist Raivo Laidma 58855537 Vastuvõtt:
N 9.00-12.00;
13.00-18.00
Projektispetsialist Indrek Talts 4351822
Keskkonnaspetsialist Liisa Riiner 53011640
Ehitusnõunik Evelin Paistu - Teenistussuhe peatatud

Haridus-, kultuuri,- noorsootöö-, spordi- ja sotsiaalvaldkond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Haridus ja kultuurinõunik Maive Feldmann 4351817 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Haridusspetsialist Anne Põldsaar 4350124 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Spordispetsialist Kevin Paavo 4350129, 5180549
Kultuuri- ja noorsootööspetsialist Jana Seeba 4350156 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Kolga-Jaani piirkonna spordikorraldaja Teet Meerits 53465122
Sotsiaalnõunik Irma Väre 5071370
Hoolekande koordinaator Luule Vitsur 53041166
Sotsiaaltöö spetsialist Sirli Toom 5127988
Sotsiaaltöö spetsialist Ragna Ruukel 5123120
Sotsiaaltöö spetsialist Aive Aalup 5061586
Sotsiaaltöö spetsialist Hanneli Vanamb 51983202
Sotsiaaltöö spetsialist Keddi Jürgen 53011316
Lastekaitse peaspetsialist Maarja Mitt 5254077
Lastekaitsespetsialist Heili Rohtla 53405357
Lastekaitsespetsialist Catherine Grünbaum 5106948
Sotsiaaltöö spetsialist (Tarvastu piirkond) Astrid Viinapuu 5176711
Lastekaitsespetsialist Krista Luik (Tarvastu piirkond) 53078882
Sotsiaaltöö spetsialist (Kolga-Jaani ja Leie piirkond) Õnne Raamat 59199906

Finantsvaldkond (asukoht Vaksali tn 2 Viljandi linn)

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsnõunik Tiina Jaksi 4350133 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Pearaamatupidaja Annika Mätas 4350134 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Urve Mandri 4350119 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Ene Parve 4350132 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Urve Siilaberg 4350157 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Merit Plaamus 4350131 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Enna Kralla 4350158 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi

Tarvastu teenuskeskus (Posti 52e, Mustla alevik, Viljandimaa)

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Sekretär- asjaajaja Tiina Almers 4351810; 5204216
Sotsiaaltöö spetsialist Astrid Viinapuu 5176711 Vastuvõtt: T 13.00 – 16.30 N 9.00 – 12.00 Muul ajal - kokkuleppel
Lastekaitsespetsialist Krista Luik 53078882

Kolga-Jaani teenuskeskus (Viljandi mnt 6, Kolga-Jaani alevik, Viljandimaa)

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Kolga-Jaani piirkonnajuht Rivo Aren 5536 3815
Sotsiaaltöö spetsialist Õnne Raamat 59199906
Majandustööline Harry Andresson 59199907