Kontaktid

SEOSES KOROONAVIIRUSE LAIALDASE LEVIKUGA EI TOIMU AJUTISELT VALLAVALITSUSE RUUMIDES ISIKUTE VASTUVÕTTU.

Palume kasutada toiminguteks e-teenust või suhelda ametnikega telefoni ja e-posti teel

Kodanike vastuvõtt toimub ainult eelneval kokkuleppel erandkorras, st ametniku vastuvõtule tuleb eelnevalt registreerida.

Vajadusel saab dokumente jätta vallamaja või teenuskeskuse postkasti.

Vallamajja või teenuskeskusse sisenedes palume desinfitseerida käsi, kanda maski või katta nina ja suu ning hoida mõistlikku vahemaad. Kui inimesel ei ole maski kaasas, saab ta selle vallamajast või teenuskeskusest.

Kui oled tõbine, jää koju!

Sekretäri telefon 43 50 110

 

 
Avaldused saab saata elektroonselt allkirjastatuna e-posti aadressile viljandivald@viljandivald.ee , e-vormi kaudu kodulehelt, saata või jätta paberkandjal postkasti.
Täname koostöö ja mõistva suhtumise eest!

 
Registrikood: 75038606
Aadress:  Kauba tn 9, Viljandi linn, 71020, Viljandimaa
Telefon: 435 0110
 
Tööaeg
E,T,K  8.00-16.30
N 8.00-18.00
R 8.00-15.00
Lõuna 12.00-12.30 
 
 
CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Alar Karu 4350111; 5172437
Abivallavanem Irma Väre 5071370
Abivallavanem Rein Anton 5115422
Siseaudiitor Anna Netšajeva 58876039
Avalike suhete nõunik Raivo Lott 53042447

Kantselei

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallasekretär Reet Pramann 57854520 Vastuvõtt: N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Sekretär Kai Toss 4350110
Sekretär Tiina Almers 4350136
Jurist Heli Kannes 4350153
Jurist Gerly Sankovski 4351416
Spetsialist Karmen Küünal Paltser 4350113
Spetsialist Ülle Riiner 4350121
Personalispetsialist Iren Jõeleht 4350137
Arhivaar (Rahvastikutoimingud) Sirje Lamp 4350136
Infotehnoloogia spetsialist Ott Põder 5248953

Majandusvaldkond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Majandusnõunik Mati Valli 5091772
Majandusspetsialist Rivo Aren 5156678
Ehitusnõunik Elo Talvoja 53057516 Vastuvõtt: T 9.00-12.00; N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Ehitusspetsialist Margus Hütt 53510533 Vastuvõtt: T 9.00-12.00; N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Ehitusspetsialist Merike Kahk 4350125 Vastuvõtt: T 9.00-12.00; N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Ehitusspetsialist Jaana Arakas 4350154 Vastuvõtt: T 9.00-12.00; N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Maakorraldaja Väino Paas 4350135 Vastuvõtt: T 9.00-12.00; N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Teedespetsialist Karl Õigus 5223550 Vastuvõtt: N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Planeeringuspetsialist Raivo Laidma 58855537 Vastuvõtt: N 9.00-12.00; 13.00-18.00
Projektispetsialist Indrek Talts 4351822
Keskkonnaspetsialist Liisa Kaasik 53011640
Arendusspetsialist Katrin Reimo 4350159

Sotsiaalvaldkond

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Sotsiaalnõunik Luule Vitsur 53041166
Hoolekande juht Siret Sarv 57874657
Sotsiaaltöö spetsialist Sirli Toom 5127988
Sotsiaaltöö spetsialist Ragna Ruukel 5123120
Sotsiaaltöö spetsialist Hanneli Vanamb 51983202
Eestkostespetsialist Aive Aalup 5061586
Eestkostespetsialist Kati Narusberg 53011316
Lastekaitse peaspetsialist Maarja Mitt 5254077
Lastekaitsespetsialist Catherine Grünbaum 5106948
Lastekaitsespetsialist Heili Rohtla 53405357
Sotsiaaltöö spetsialist Astrid Viinapuu (Tarvastu Teenuskeskus) 5176711
Lastekaitsespetsialist Krista Luik (Tarvastu Teenuskeskus) 53078882
Sotsiaaltöö spetsialist (Kolga-Jaani ja Leie piirkond) Õnne Raamat 59199906

Haridus- ja kultuurivaldkond (asukoht Vaksali tn 2 Viljandi linn)

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Haridus ja kultuurinõunik Anne Põldsaar 4350124
Haridusspetsialist Urmo Reitav 4351817
Kultuuri- ja noorsootööspetsialist Are Tints 57870315
Spordispetsialist Kevin Paavo 5180549

Finantsvaldkond (asukoht Vaksali tn 2 Viljandi linn)

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Finantsnõunik Tiina Jaksi 4350133 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Pearaamatupidaja Annika Mätas 4350134 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Ene Parve 4350132 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Urve Siilaberg 4350157 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Merit Plaamus 4350131 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Enna Kralla 4350158 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi
Vanemraamatupidaja Aet Viljak 4350119 töökoht Vaksali tn 2 Viljandi

Tarvastu teenuskeskus (Posti 52e, Mustla alevik, Viljandimaa)

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Sekretär- asjaajaja Tiina Almers 4351810; 5204216
Sotsiaaltöö spetsialist Astrid Viinapuu 5176711 Vastuvõtt: T 13.00 – 16.30 N 9.00 – 12.00 Muul ajal - kokkuleppel
Lastekaitsespetsialist Krista Luik 53078882

Kolga-Jaani teenuskeskus (Viljandi mnt 6, Kolga-Jaani alevik, Viljandimaa)

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Kolga-Jaani piirkonnajuht Rivo Aren 5156678
Sotsiaaltöö spetsialist Õnne Raamat 59199906
Majandustööline Harry Andresson 59199907